Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mennyire valóságos...

Mommimo kérdése:

Szerintetek mennyire valóságos az Ereri ship?

Figyelt kérdés
Én imádom őket, és kétségtelen, hogy minden jelenetben s minden megozdulássukal csak még közelebb boronálom őket egymáshoz. És nem tudom, hogy csak én vagyok ennyire elborult, vagy ennek lehet valamennyi valóságalapja?

2018. márc. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Semennyi, de ez ne tartson vissza attól hogy használd a fantáziádat. :)
2018. márc. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és nem fog :)
2018. márc. 18. 21:59
 3/7 anonim válasza:
74%

Szia. Szerintem sincs valóságalapja, de ettől függetlenül én is imádom. :)

Amúgy én még akkor néztem az Aot-ot mikor még nagyon kezdő animés voltam és én mindig reménykedtem, hogy lesz valami kettőjük között XD Így visszagondolva nem is értem miért reménykedtem, csak meg kellett volna nézni, hogy milyen műfajú :D

2018. márc. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az Aot-vel az a baj, hogy gyakorlatilag nincs olyan ship, aminek reális esélye lenne. :/ Az egyetlen, amit el tudok képzelni, az az Eremika, de valahogy még az is klisésnek hat, és az író elvileg nem szereti az ilyen dolgokat. Szóval jó eséllyel rájönnek a végére, hogy tényleg egy család stb. Szerencsére szinten mindenhez van egy csomó fanwork, az Ereri a legnépszerűbb ship, szóval javaslom, hogy merülj el ezekben, garantáltan nem fogsz unatkozni. :D
2018. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%

Na az ilyen fujoshitek miatt ilyen rossz ennek az animének a fanbase.

Egyedül Grisha és Keith Sadis volt szerelmes az egész manga során, meg Bert Annieba, de túl béta volt, hogy bármit is tegyen.

Mikasa teljesen kiábrándult Erenből miután megölt egy csomó nőt/gyereket.

2018. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó, jó nagy hülyeséget írtál!

- Hanna & Franz! Az egyetlen VALÓBAN KIMONDOTT szerelmi párost le se írtad! -,-

- Ymir & Historia/Christa (Igen, valószínűleg többet éreztek egymás iránt tényleg! De ez nem derül ki rendesen.)

- Levi & Petra (Állítólag jegyben jártak de ez se derült ki 100%ra)

- Grisha első felesége Dina volt, Eren anyja csak a második feleség!

- Bertholdt tényleg szerelmes Annie-ba. Annie valószínűleg ezt nem viszonozza.


Egyéb: Nem lehet tudni, Mikasa valóban szerelmet érez-e Eren iránt, vagy ez másfajta szeretet. Jean-nak az anime elején tetszett Mikasa, de ezt a szálat egyelőre nem vitték tovább. Egy időben nagyon népszerű volt a Conny & Sasha páros, de ezt nem fogják tovább vinni. (Csakhogy spoiler-mentes legyek.)

2018. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi valóságalapja (őszintén szólva, nem is lenne túl jó üzenete: minden shipet elfogadok, alapvetően, de nem hiszem, hogy kánonban bárhol jól venné ki magát egy olyan páros, ahol az egyik tag tizenhat éves kamasz, a másik meg egy harmincas évei közepén járó felnőtt férfi. Ráadásul van egy tiszt-beosztott viszonyuk is, a kettő együtt meg pláne nagyon csúnyán venné ki magát. Fantáziálni lehet, nyilván, mindenkinek vannak olyan shipjei, amikből sosem lesz semmi, de kánonban tényleg nem lenne jó vége.)

A korábbi, vannak-e valós szerelmi szálak az AoTban témához: én személy szerint örülök annak, hogy nem ezt helyezi középpontba, de azért egy-két komolyabb páros akad. Az említett két kadét a kiképzésről, Bertolt és Annie, újabban ehhez kapcsolódva kezd előkerülni az Armin-Annie páros is, Ymir és Christa is kánon szerelmi szál, Reinernek is tetszett Christa, stb. A Levi-Petra szál nem kánon, tény, hogy Petra részéről volt egy erős ragaszkodás, és Levi is kedvelte, de ez sanszosan nem nagyon ment el romantikus irányba, inkább az apuka látott sokat a levélbe.

2019. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!