Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fiúk, ti is szoktatok shipelge...

Fiúk, ti is szoktatok shipelgetni, vagy ez lányos szokás?

Figyelt kérdés

Szóval néztek valami filmet, sorozatot/animét, esetleg könyvet olvastok és eközben végig azon drukkoltok, hogy ezek ketten jöjjenek már össze.

Mennyire gyakori ez nálatok?

Jellemző, vagy nem szoktatok ilyeneken gondolkodni, és úgy vagytok vele, lesz, ami lesz?



2018. jan. 13. 14:14
 1/6 Captain Logic ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gondolkozok ilyeneken. Maximum megállapítom, hogy itt van valami, és ezzel le is zárom a témát.
2018. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de az unokatesómnak jó szeme van az emberek/karakterek közötti kémiához, úgyhogy ha nem is shippel a fandomos értelemben, azért szokott drukkolni egy-két erős párosnak.
2018. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2018. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A kérdést az ihlette, hogy én meg a barátnőim viszonylag sokat beszélgetünk ilyen-olyan sorozatokról, és általában előkerülnek a shipek is, és beindulnak a viták, hogy ki-kivel-miért-hogyan kéne, hogy összejöjjön, és, hogy szerintünk miért nem jó az, amit a másikunk gondol.

És van 2 fiúbarátom, az egyik ilyen randizós játékokkal játszik, szereti az ilyen romantikus dolgokat, szóval ő gondolom szokott. A másiknak meg a Harry Potter a kedvenc könyve, ami bár nem egy love story, de jó táptalaj az olyan shipelgetős egyedeknek, mint én, egy csomó mindenkit összelehet onnan hozni egymással.:)

2018. jan. 13. 14:58
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Fiú létemre szoktam, bár nem mindig, csak ha úgy érzem, hogy x és y szereplő jól összeillene.
2018. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok filmet nézek, és ha szimpatikusak, szerethetőek a főszereplők, akkor természetesen szoktam nekik szurkolni. :)
2018. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!