Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animéket mondani...

Tudtok olyan animéket mondani amik hasonlítanak a Zero no Tsukaima nevű animéhez?

Figyelt kérdés

Csak mert mind a 4 season-t végig néztem egy nap alatt és imádtam,szóval hátha akad még ilyesmi anime amire még nem találtam rá se a Anime Addicts-nál se sehol eddig.

Bár ilyen ütős story-t meg végkimenetelt nem hiszem,hogy találni még (ezekben a kategóriákban és ugyan ilyen jót).De hátha.



2018. márc. 12. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ja,mielőtt még valaki tud ilyesmi animét. Inkább a Romantikára mennék inkább mint sem az Ecchi-re. (Csak gondoltam mondom mielőtt valaki ilyen hiper-űber Ecchi,kaland animéket kezdene el írni nekem 0 romantikával :D. )
2018. márc. 12. 22:45
 2/6 Mádár0218 ***** válasza:
0%
Gate
2018. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:
Nem romantikus de másvilágos miylen stílusú animéket keresel adj meg több pontot hátha tudok mondani olyat ami jó
2018. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor leírhatnád azt is, mi olyan haj de ütős abban a sztoriban, mert én nem láttam benne semmit.
2018. márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez erősen emlékeztetett rá,mikor néztem.

2018. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Shakugan no Shana

Én a Tsukaima után néztem és imádtam, ráadásul a romantikus szál sem csak egyhelyben álldogál...

Ez még kicsit közel áll a kért műfajhoz.

2018. márc. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!