Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan sorozatok...

Tudtok mondani olyan sorozatokat amik nagyon hasonlítanak a Zöld íjász és a Flash a villám sorozatokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Végeztem a Zöld íjász 4. és a Flash 2. évadjával.

Most sokat kell várjak , hogy elkezdjék szinkronizálni majd a következő évadokat.

Addig is szeretnék egy nagyon hasonló sorozatot elkezdeni aminek legalább 1-2 évadja le van szinkronizálva.

Tudjátok olyan sorozatot keresek ahol van egy ember akiről a város nem tudja hogy kicsoda s be van öltözve "szuperhős" ruhába s segít másokon,aztán szépen lassan mint a zöld íjászban csatlakoznak hozzá s csapatban dolgoznak.Lehetőleg legyen izgalmas s tegyen fel kérdéseket amin izgulhatunk s gondolkozhatunk mint a Flashbe ,hogy pl ki a főgonosz vagy ilyenek.A Zöld íjászba és a Flashbe főként ez s a jó szereplőválogatás meg ez a hihetetlenül jó a atmoszférája a városnak ezek fogtak meg.

Ilyeneket szeretnék a felsoronáltok párat.

Na most jól feladtam a leckét(:

A válaszokat előre köszönöm.



2016. nov. 4. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Daredevil

Legends of Tomorrow

2016. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A dardeveil nagyon jónak tűnik.Ma meg is nézem az első részét.Köszi az ajánlatot.
2016. nov. 4. 22:28
 3/7 anonim válasza:
A célszemély hasonló,de ott nincs beöltözött szuperhős,csak egy halottnak hitt ember,aki segit másokon
2016. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A célszemély nagyon jó. Kár, hogy befejezték :( De a dc's legends of tomorrow is jó nagyon.
2016. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
supergirl, agents of shield, gotham (az utóbbinak más a világa, de én nekem az a kedvencem)
2016. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te hol nézted meg a flasht?
2017. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Smallville, Supergirl, Holnap legendái
2018. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!