Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri megnézni az Attack on...

Megéri megnézni az Attack on Titan-t?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam róla. Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

2018. márc. 24. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Van aki szereti, mások utálják. De amúgy közepes.


Nézd meg és dönts el neked melyik.

2018. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem nézel meg pár részt hogy eldönthesd? Ha tetszik akkor folytatod, ha nem akkor ott hagyod, és csak 1 órát vesz el az életedből nagyjából. Mindenkinek más az ízlése, lehet valaki lebeszél róla miközben neked tetszett volna.
2018. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem annyira jó mint mondják, de jó. Kicsit túl van hypeolva, de abszolút nézhető, érdekes akció anime, és nem is 500 részes. Nekem nem lett a kedvencem, de még ezerszer inkább ez, mint sok más "műalkotás", ami anime címen fut.
2018. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Az első évad olyan számomra amiben nincs túl sok izgalom. Az első része bevezetés az egész történetbe, viszont a 2. évad már sokkal jobb lett (én szerintem), izgalmas harcok, sok új dolog kerül ki és a végén még nagyon epic pillanatok is vannak benne. Megéri megnézni de kb 5-6 rész után tudok ténylegesen eldönteni hogy érdekel-e téged vagy sem :)
2018. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első évad nekem nagyon tetszett, a második már vontatottabb volt, de a történet számomra kielégítő volt. Annak ellenére, hogy nem szeretem az animét, én megnézném másodszorra is. És tetszett az élőszereplős film is, főleg, hogy másképp interpretálja a történetet.


Ha szereted a posztapokaliptikus fantáziákat, akkor ez egy must see.

2018. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És máris olvashattál 3 ellentétes véleményt egymás után :) Szóval tényleg nézd meg és döntsd el te. :)
2018. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Trevor. ***** válasza:
51%
Eddig az egyetlen olyan hype anime, ami tetszett is. Persze itt is akadnak hatásvadász jelenetek szép számmal, de ennek ellenére egy teljesen élvezhető sorozat. Az első évada nagyon tetszett, a második már kissé csalódás volt, remélem most a 3. hosszabb lesz.
2018. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most? Milyen most? Az első két évad között évek teltek el. Mikorra várható a következő évad? Nem kell legalább 5 évet várni rá?
2018. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Júliusban jön a 3. évad jelen állás szerint, ez lett hivatalosan bejelentve
2018. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi! Nem hittem, hogy ilyen gyorsan lesz folytatás.
2018. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!