Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan című animét...

Attack on Titan című animét érdemes megnézni? Csak a gyilkolászásról szól, vagy van valami komoly mondanivalója is?

Figyelt kérdés

Rengeteg jót és rosszat is hallottam már erről az animéről,és nem tudom eldönteni,hogy megnézzem-e. Ha nincs semmi tartalma és kiszámítható,akkor nem szeretnék belekezdeni.

13/L



2014. jún. 8. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első megnézett animéim között volt (Narutot nem számoljuk :D) és egyáltalán nem tudnám ráfogni, hogy csak a gyilkolásról szól. Sok benne a "tragic backstory" még a történet kezdete előttről is, de a kezdete után is. Engem őszintén felcs*szett pár dolog benne, a gazdag-szegény emberek közötti különbség, a hatóságok, az egész rendszerük. Rengeteg szimpatikus és szerethető karakter van benne, sokakat először utáltam majd szépen lassan megszerettem, a vége felé főleg nagyon mozgalmas a sztori. Szerintem kezdj bele, ha nem jön be max félbehagyod, de én mindenképpen ajánlanám.
2014. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez kiszamithato?? Haggyuk mar, a sok idiota, aki csak a hibakat keresi elmehet a.... Nezd meg nagyon is megeri, egyik legjobb anime.. Egyebkent meg ne halgass soha senkire... nezz bele, ha tetszik nezzed ha nem akkor nem. De az elso resz utan garantalom a fuggoseget!! :) mindenkepp nezd meg :))
2014. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most nezem hogy 13/L :D hat elore mondom hogy eleg veres es sok benne a tragikus, morbid halal xD nem igazan a 13 eveseknek valo, de az en kistesom is vegig nezte es o meg csak 11 xD
2014. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát mivel mikor néha a múltat említik benne és olyankor a mi világunk múltját említik, pl. az ágyúk, lovagok stb. ezért van egy olyan elgondolás, hogy az Attack on Titan a mi világunk disztópikus jövője. Ezért ha tényleg így lenne,akk van mondanivalója is, mert az emberek tehetnek az egészről.


Am az animéből csak 25 részt csináltak, és állítólag 2 mozifilmet fognak csinálni a közeljövőben, szal nem biztos h folytatják az animét.

A manga még megy, de csak havonta jelenik meg egy rész.

2014. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja plusz már az első mangafejezet és anime rész is úgy kezdődik,h nekünk, az olvasóknak/nézőknek kezdi el vki mondani a történetet, mintegy előre vetítve h a jövőnk milyen lesz.
2014. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok :) (Lehet picit spoilerezek)

Jókat mondanak előttem, tényleg nagyon sok találgatás van, hogy ez a mi világunk disztópikus jövője, és ha belegondolsz, simán igaz lehet. Valaki azt is kifigurázta, hogy az egész valahol Németországban játszódik, az animékre nemigen jellemző német nevek, főleg Eren Jäger miatt. Levi (nem spoilerezem le a vezetéknevét, meglepő) meg francia, szerintem a Jean is olyan hangzású... Bár azt elég nehéz elképzelni, hogy az ország mekkora területét veszi igénybe a három fal, meg ilyenek.

Bocsi az offért :)

2014. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.:) Jónak hangzik,lehet,hogy belekezdek,de a komoly mondanivalót én igazából úgy értettem,hogy van valami lelki tartalma is a történetnek? Úgy értem,hogy amit megnézel,és utána azt mondod,hogy ez az anime nagyon elgondolkoztatott,most már másképp látom a dolgokat,nagyon tanulságos volt,stb,vagy ez az anime nem ilyen? És ha nem,akkor tudnátok esetleg ilyen animéket mondani? :)
2014. jún. 8. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen szempontból kb. olyan mint a többi. A főszereplő egyik szülője meghal már a legeslegelején, a másik eltűnik, néhány barátját meg felfalják a titánok, és elhatározza h megöli az összes titánt.
2014. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elozo, spoiler jelzot azert kitehetnel -.- amugy sztem sincs nagy mondani valoja, inkabb lesokkol, es nagyon magaval ragad a tortenete, mintha benne elnel..
2014. jún. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első 2 rész nekem annyira nem tetszik az 1. inkább rosszabb, de csak azért, mert sok rossz dolog történt és én is amikor néztem, akkor húzóckodva kezdtem neki a 2. résznek... aztán 3. , 4. és aztán meg annyira izgalmas lett, hogy csak na :D

Ajánlom még a steins gate-et: nagyon jó időutazós és elgondolkodtató.

2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!