Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Overlord-ról vélemény? Érdemes...

Overlord-ról vélemény? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 18:37
 1/5 buszSTOPhun ***** válasza:

Ez egy nagyszerű alkotás. Igaz még kell pár rész mire elkezdik azt amit az első részben ígértek. Egyetlen hátránya: ne ez legyen az első animéd(vagy elsők közötti) mert túl nagyra még fel a mércéd, nekem is ez lett a baj ezért csak néhány animét tudok nézni, úgy hogy megszakításokkal, mert megunom/csalódok.(de igazából ez egy+Pont)



Ja és ez a kedvenc animén a one punch men és a code geassal ugyan azon az első dobogón állva.


Ha érdekel mondok egy rövid történetét (az overlordról)

2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 buszSTOPhun ***** válasza:

* félre értés elkerülése miatt: 3 kedvenc animék van az overlordról is az csak nem fogalmaztam rendesen. Kicsit sietek.


Ja és van 2.évada is (ami lehet csalódás lesz, de ha rajongóeszel akkor nem számít)

2018. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 buszSTOPhun ***** válasza:
Boccs, hogy még egyet írok de nagyon elírtam a fentebbi részt: 3 kedvenc animém van amibe az overlord is beletartozik.
2018. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell zavarban lenned. :D Tegnap végig néztem az első és a 2. évadot is a 11. részig. Nagyon tetszik ez az anime. :)


Rengeteg láttam már köztük a one punch man, mob psycho, blood t, mao sama stb.. így nincs túl magason a mércém de van egy szint amit elvárok :D

2018. márc. 29. 11:04
 5/5 Hintalow ***** válasza:

Jópofa darab, kiemelkedik annyira a mezőnyből, hogy érdemes legyen megnézni.

Mondjuk számomra a fő vonzerejét az adja, hogy erősen merít D&D-ből á'lá Record of Lodoss War

2018. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!