Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ajánlana ilyesmi animéket?

Valaki ajánlana ilyesmi animéket?

Figyelt kérdés

Elég sok animét láttam eddig úgy, hogy nem sorolnám fel őket ha nem probléma. :D

A kedvenceim talán:

-Code Geass

-Steinz Gate

-Shokugeki No Souma

-Made in Abyss

-Parasyte

-Noragami

-Death Note


Viszont most inkább egy misztikusabb,rejtèlyesebb animèt keresek tele fordulatokkal.

Ha létezik ilyen akkor szívesen várom a tanácsaitokat. :D

Igazából nem gond ha nem teljesül minden feltétel bár talán a legfontosabb hogy legyen tele csavarokkal :D.

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 4. 00:53
 1/9 A kérdező kommentje:
És könyörgöm a SAO meg Guilty Crown féle retkektől kímèljetek..
2018. máj. 4. 00:59
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

A Mahou Shoujo Madoka Magicát és Shinsekai Yorit ajánlom, esetleg még a Monogatari animéket.


Amúgy ha sok animét láttál és nincs kedved leírni őket, erre találták ki az animés adatbázisokat (pl. MyAnimeList). Csak belinkeled a listádat, és kész (igaz, rendesen vezetni is kell, de az csak a regisztráció utáni összegyűjtésnél vesz el az embertől sok időt).

2018. máj. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van MyAnimeList-em :D az van is habár későn csináltam mire animek nagyrészét màr elfelejtettem es inkább csak azokat raktam ki amiet ajánlok is.

[link]

És köszönöm a válaszodat! :)

2018. máj. 4. 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Most jönnék a klasszikus Fullmetal Alchemist Brotherhooddal, de van egy olyan sejtésem hogy már láttad :D


A Charlotte-t tudom még javasolni, vannak benne jó fordulatok, igaz nem egy Code Geass, de azért elég jó.

2018. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Ezeket elvileg még nem láttad, próbáltam többfélét is írni:


Death Parade

Wolf's Rain

Zankyou no Terror

Hunter x Hunter (2011)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Mob Psycho 100

Another

Madoka Magika

Sakurasou no Pet na Kanojo

Monogatari 2. és 3. évada

Nodame Cantabile

Violet Evergarden

Shiki

Toaru Majutsu no Index

D.Gray-man

Gurren Lagann

Zetsuen no Tempest

Shinsekai yori

Psycho-Pass

KonoSuba

2018. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Charlotte
2018. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként Charlotte-t láttam csak elfelejtettem be jelölni! :)
2018. máj. 8. 10:29
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"És könyörgöm a SAO meg Guilty Crown féle retkektől kímèljetek.."


Könyörgöm, a Steins;Gate-féle retkektől kímèljetek..

2018. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki mert több ilyen animes kérdést is megnéztem gyakorin es állandóan csak ezt a kettőt làttam. Nem rosszak ezek az animek de semmilyen pontban nem emelkednek ki es over rated-ek. Nem fogok vitatkozni hogy nekem a Steinz: Gate miért tetszett jobban mert ha nem szereted úgy se lennenk egy véleményen ezzel szemben nekem sem tetszik a SAO és a GC.
2018. máj. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!