Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tokyo Ghoulban miért pont...

A Tokyo Ghoulban miért pont Rize szerveit kapta meg Kaneki?

Figyelt kérdés
Ez kiderül a mangából?

2018. máj. 4. 20:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Öhhm, nem tudom, hogy olvastad e már a mangát, vagy nézted e már az animét, de ha szó szerint ki nem is mondják, szerintem lehet sejteni (bár viszonylag rég láttam az animét..)

de ha nem értenéd, hogy miért kapja meg a szerveit, leírom (#spoiler annak, aki még semmit nem látott belőlük):


Rize-re ráesik egy nagy, nehéz fém gerenda vagy mi, aminek köszönhetően meg is hal. Kanekinek meg súlyosan megsérültek a szervei. Így a halott Rize testéből használják fel a jó állapotú szerveket, hogy Kaneki tovább élhessen.. És jah :3 Kb. ez?


Na de örülök, ha bármit is segítettem :D

2018. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Tudom, hogy ez történt, csak azt nem értem hogy miért nem mondjuk más ember szerveit kapta meg? Bár lehet hülye kérdés :D

2018. máj. 4. 22:54
 3/7 Juru ***** válasza:
61%
Igazából bárki szerveit megkaphatta volna, csak Rize nagyon erős volt, és Ishida Sui (az író) úgy gondolta, így izgibb a történet.^^
2018. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Te nem vagy naprakész a mangával ugye? :)

Rize volt a célpont, Kaneki volt rosszkor rossz helyen. Itorinak volt egy elszólása a történet elején: ha kiderül honnan jött Rize, az nagyon sok mindent megmagyaráz.


Ne haragudjatok, spoilerezni nem fogok.

2018. máj. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
18%
Talán mert pont Rize-t csapták agyon a gerendák?Elég hülye kérdés
2018. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy az orvos, aki Kanekit műtötte (bocsi,nem jut eszembe a neve), kísérletből csinálta,higy túléli-e egy emberi test a ghoul szervek átültetését. Meg amikor felébredt Kaneki,akkor is már tudta,hogy ghoul lett, tehát Rize nem igazán számított,a lényeg az volt,hogy ghoul.


Bocsi,ha hülyeséget mondok!😅

2018. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező látszik, hogy nem olvastad a mangát, abban minden ki van fejtve. Anime története, meg teljesen más.


Mangában Kanekit direkt "ghoulnak" csinálták meg (Kanou), ez a történetszál és még rengeteg egyéb, karakter, döntés stb... teljesen más az animében.


Szóval röviden: animében miért - nem tudni.

Mangában: mert dr. Kanou Kanekin akarta elvégezni a kísérletét. Egyébként nem a szerveit kapta meg csak a Koukakuját,

Rize pedig még mindig él és virul a mangában.

2018. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!