Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tokyo ghoul:re animében...

A Tokyo ghoul:re animében hogy tud Haise enni normál ételt?

Figyelt kérdés

Mármint az anime első évadában ugye nagy gond volt, hogy Kaneki nem tud normál kaját enni, most meg már konkrétan normális vacsorát ettek. Hogy is van ez?

Tudom, nem a legfontosabb kérdés, de zavar :D



2018. ápr. 18. 18:09
 1/7 antamka13 válasza:
én 2-szer is megnéztem de Haise előtt nem volt semmi.
2018. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ugynazt eszi mint amit a ghoulok esznek Cochleában.
2018. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő főz de nem eszik belőle.
2018. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És akkor az a kékhajú lány (nem tudom a nevét :D ) hogy tud virslit meg mindenféle kaját enni? Ő nem ugyanolyan mint Kaneki?
2018. ápr. 21. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kék hajúra gondolsz? Saikóra?


Amikor Urie dokihoz megy, akkor magyarázzák, hogy az emberekbe a kakuhou-t (az a cucc, ami az RC sejteket tartalmazza), keretekbe rakták, összesen ötbe. Ezekkel a keretekkel szabályozzák az RC sejt kibocsátást. Tehát ők sokkal közelebb vannak az emberekhez, mint Kaneki.


Az egyik doki szerint, amíg az RC sejt számuk 1000 alatt marad, addig képesek emberi kaját enni. Az átlag embereknek 200-500 között van, a Quinx csapat RC sejtszáma 800-900 körül van, a ghouloké általában 1000-8000 között.*


Nekem úgy rémlik, hogy Haise etetését sosem részletezték, sőt, kaját sem láttunk előtte- de javítsatok ki, ha tévedek. Az általánosan elfogadott teória, hogy ugyanazt etetik vele, mint a Chocleában fogva tartott ghoulokkal.



*az ilyen finomságokért érdemes mangát olvasni ;)

2018. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, most már értem (:
2018. ápr. 22. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak részleges átfedésben tudok hozzászólni, csupán szeretném kihangsúlyozni én magam is a manga változatot, ami számomra élvezetesebb, tartalmasabbnak hat, mint az anime (az első évadot láttam animében, és a másodikból kb az első 5 részt).


Szóval a manga elején az is kiderül, hogy öngyilkosokat esznek a kávézó ghoul-jai. Kanekit el is küldik egy szakadékhoz "futárként", ott szembesül avval döbbenten, hogy a gyilkolást így kerülik el a kávézóbeliek.


Ugyanis a rendőrség (a manga szerint) nem fedezi fel a "kultikus öngyilkos helyszínt" (mármint hogy mi zajlik ott), mivel a kávézós ghoul-ok mindig mindent időben elrendeznek, mintha arrafelé mi se történne, egyébként is elhagyatott helyről van szó.


Mivel magas szakadék, el-eljut a híre egyesekhez, így rendszeresen döntenek "öngyilkosjelöltek" a helyszín mellett. A rendőség meg hiába kapna szimatot, sose talál ott senkit, mert a ghoul-ok időben elviszik a hullákat onnan és persze fedezik egymást.

2018. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!