Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket tudtok hasonló...

Milyen animéket tudtok hasonló témában?

Figyelt kérdés

Anime sorozatot keresek, nem túl sok résszel. Példának leírom miket láttam, mik tetszettek nagyon és miért.

Death Note: 1. anime, amit láttam, miatta szerettem meg ezt a műfajt

Mirai Nikki: ez követte a sorban, fantasztikus egyszerűen

Elfen Lied: imádom, eleinte egy agyatlan véres szrtorinak tűnt, de hihetetlen nagy mondanivalója van

Tokyo ghoul: klasszikus :)

Owari no seraph (remélem jól írtam)

Attack on titan: szintén kedvenc

Mahoutsukai no yome: na ez egy kissé kilóg a sorból, nemrég fejeztem be. Alapból a durva, elvont, horrorisztikusabb animékért rajongok, de ez a sztori nagyon nagyon megtetszett. Csodálatosan szép.



Na ezek azok, amiket mind-mind imádok, persze mindegyiket más miatt. Hasonló vagy kevésbé hasonló sorozatokat keresek, amiről úgy gondoljátok, a leírtak alapján az én ízlésem lenne. Előre is köszi a válaszokat és a segítséget!!



2018. máj. 7. 15:12
 1/6 dodande ***** válasza:

Code Geass: A death note nagy konkurense, gyakran említik a kettőt együtt, és sokat vitatkoznak, hogy melyik a jobb, de jellemzően, ha az egyik tetszett akkor a másik is fog..


Brynhildr in the Darkness: ugyan az írta, mint az elfen liedet. Így elmondható, hogy legalább annyira keményen bánik a főhős karakterekkel, mint az elfen liedben, ha az tetszett akkor néz rá erre is.


Szintén bele illik a profilodba a Parasyte (legalább olyan Edgy mint az animék amiket felsoroltál), tetszeni fog.


Manga terén:

Gantz: Az elejét feldolgozták animében, de az elég gyenge (bár a tokyo ghoul feldolgozásánál jóval jobb), ettől függetlenűl érdemes megnézni, és ha tetszett, folytatni a mangát onnantól, ahol az anime véget ért.


Webtoon:

Towwer of God: ha túl tudod tenni magad azon a zavaró tényezőn, hogy szines, és meglehetősen rondán van megrajzolva (főleg az eleje), akkor valószínűleg a kedvenced lesz.

2018. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Violet Evergarden

Death Parade

Madoka Magika

Made in Abyss

Hunter x Hunter (2011)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Steins;Gate

Psycho-Pass

2018. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, a Parasyteot elfelejtettem leírni, már azon is túl vagyok :D köszi az eddigi válaszokat, most már tudok miből válogatni
2018. máj. 7. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ergo Proxy

Serial Experiments Lain - Ez kicsit elborultabb mindfuck

2018. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Youjo senki ..szerintem a masodik resztol kezd az elsonek semmi ertelme


Parasyte..nezd meg mindenkepp nagyon megfog tetszeni

2018. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs nem lattam hogy mar le nezted a parasyte cimu animet
2018. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!