Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen jó shounen animét...

Milyen jó shounen animét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Amiket láttam: Naruto/ bleach, Magi:Labirynth of magic, Death Note, Seven Deadly sins, FMA, Hunter x Hunter, Yu Yu Hakusho, Soul Eater, Boku no HEro Academia stb.

Jó lenne ha 20- 25 résznél azért több lenne. Az se hátrány ha nem abból áll az egész, hogy városméretű energialabdákat dobálnak. Többek közt ezért nem nézem meg soknál az utolsó pár részt:) One Piece- be belenéztem de nem jött be, Fairy Tail t meg nem tudtam komolyan venni a csöcsök miatt. JAh és az ilyen sötét gótikus hangulatúakat nem szeretem.

Várom a válaszokaz, köszii...



2018. máj. 11. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Shokugeki no Souma

Silver Fang

JoJo

2018. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

D.Gray-man

Ao no exorcist

2018. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vivien987 válasza:
Soul eater
2018. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Black colver

Nanatsu no taisai

2018. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

One punch man

Fullmetal alchemist brotherhood

Noragami

2018. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Noragami évadait ajánlom, talán a Tokyo ghoult(nem annyira shounen), SDS új évadát és az előtte lévő OVAk most kezdődött, Ugyanúgy idén indult a black clover, shokugeki no soumanak jó a története, de nem tipikus shounen, Kuroko no basket (kosárlabda központú). Ha tetszett a Naruto/Shippuuden akkor a Boruto is tetszeni fog, bár a történet még nem indult be. Boku no Hero Academy új évadai, eszméletlen jók. Sworld art online, bár az sem telljesen shounen.

Én adnék a One Piecenek egy esélyt, az elejét én se szerettem, de egy 10 rész után beindul és én végigdaráltam anno 400 részt majdnem egyszerre, most az a 800 kicsit húzósabb, de hihetetlen jó.

Dragon ball Z Super

Shingeki no kjojin bár nem shonen, de rohadt jó a történet és a fightok is

2018. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ha tetszett a Naruto/Shippuuden akkor a Boruto is tetszeni fog"


Haha. Na jó, nem vicces.

2018. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha olvasnád a mangát megértenéd és nem nevetnél :) Az eleje tényleg bugyuta, de beindul....
2018. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez így van jelenleg 169 része van is nagyon izgalmas.
2020. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!