Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek valami jó akciódús...

Ismertek valami jó akciódús animét amit egy 20 éves srác is értékelni tud?

Figyelt kérdés

Ha lehet legyen benne akció, lehet horror is vagy hasonló, ha van valami mondanivalója az sem hátrány, és emlett legyen szórakoztató is.

Amik tetszettek, viszonyítási alapnak.

Rainbow

Parasyte

Death Note

Erased



2018. máj. 29. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Shingeki no kyojin
2018. máj. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bármelyik seinen, amiben van akció is.


Hogy pár konkrétumot is írjak:

Basilisk

Btooom!

Cowboy Bebop

Drifters

Monster

Ergo Proxy

Kurozuka

Ghost in the Shell

Neon Genesis Evangelion

Fate/stay night

Gantz

Inuyashiki

Durarara

Bungou Stray Dogs

Gangsta

Gilgamesh

Samurai Champloo

Blade of the Immortal

Blood+ v. Blood-c v. Blood: the last vampire


Shounen:

Rurouni Kenshin

Deadman Wonderland

One-Punch Man (egy paródia)

Sword Art Online


(És még biztos van egy csomó, ami eszembe se jutott)

2018. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tiger & Bunny (Ez egy humoros sztori, de azért akció is van benne és mondanivalója is van. Ha szereted a szuperhősöket, szerintem tetszeni fog.)
2018. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A Steins Gate unalmas? :OOOO OwO O.O


Meddig nézted?

2018. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A F/Zt próbáld ki nyugodtan, más az írója mint a stay nightnak és szinte össze sem lehet hasonlítani, annyival jobb. (Elsõ rész lassú csak kicsit)

A S;Gt ha unalmasnak mondod akkor 100% hogy idejekorán dobtad (kell egy kis idõ amíg beindul)

Amit még javaslok:

Btooom! (Tipikus példája hogy hogyan lehet egy agyonhasznált alapötletbõl jól és kreatívan kijönni)

Black Lagoon, Monster (A két legkevésbé animés anime amit láttam, nagyon nyugatias, komor mindkettõ)

Berserk, NGE (Ezeket is idecsapom mert alapmûvek és nem véletlenül)

2018. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Best of animék:

Overlord: Kicsit sötétebb jellegű de nagyszerű anime, engem nagyon megfogott :)

Nanatsu No taizai: ezekben kegyetlen sok akció van, vicces enyhén ecchi :D

One Punch Man: Ez inkább shounen paródia de akció az nagyon sok van benne és halálra fogod magad röhögni annyira vicces, továbbá gyönyörű szép a grafikája.

Nekem ez a 3 anime a kedvencem.


Többi anime ami még érdekelhet:

Boku No Hero Academia: Egy srác történetéről szól hogyan lett belőle a legnagyobb hős, az első 2-3 rész kegyetlen unalmas de utána beindul a történet

Elfein Lied: inkább horror animének mondanám de van benne akció is azért meg vicces jelenet is bőven :D

Another: Ez is horror anime, hát nincs benne sok akció inkább mondanivalója van és végig nyomasztó hangulatú


Animék amik most mennek (még nem fejeződött be)

Mahou Shoujo Site: Ezt nem tudom igazából hova sorolni mert ilyen mágikus lányokról szól akik gyilkolják egymást meg ilyenek, van benne horror rész, van benne vicces rész is és hát akciók is de ez egy elmebeteg sorozat :D Szerintem ez is megfogna még téged :)

2018. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja és még a Sao Gun Gale változatát is ajánlanám. Tudom Sao fúj meg minden én is így voltam vele de kellemeset csalódtam mivel ez kegyetlen jól meglett csinálva, sok az akció benne, sok a poén, illetve nagyon sok a stratégia ami egy különleges hangulatot okoz az egész animének. Ez is még csak megy de kegyetlen jó :D
2018. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!