Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » My anime list (. net) oldalról...

My anime list (. net) oldalról az anime listámat valahogy megtudnám szerezni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye 2 napja "karbantartás" folyik az oldalon, magyarul leállt. Ki tudja mikor lesz ismét használható vagy nem is lesz soha. A kérdésem, hogy mivel nem tudtam, hogy az oldalról lelehet menteni az anime & manga listákat ezért kérdem. Így utólag is meglehet szerezni a listámat vagy lemondhatok róla. Páldául, ha írok a MAL supportnak? Jó lenne, ha meglenne valahol, mivel sok oylan anime van, amit félreraktam (hogy majd később megnézem) és nem emlékszem, hogy mik voltak azok, illetve nem emlékszem, hogy hányadik résznél tartottam. Nem emlékszem arra sem, hogy melyik animéket terveztem megnézni....stb.

Szóval van-e rá esélyem vagy mondjak le róla?



2018. máj. 30. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy most mi a problémád. Attól, hogy karbantartás van, miért vesznének el az adataid és a listád? Az mondjuk nekem is fura, hogy ilyen hosszan elhúzódik egy karbantartás, de remélem, hamarosan újra elérhető lesz az oldal.

Ha a graph.anime.plus oldalon beírod a felhasználónevedet, akkor ott is meg tudod nézni a látott animéidet, mangáidat, viszont így, hogy nem elérhető a MAL, nem tudom, sikerülne-e (én kb. havonta szoktam frissíteni azt is, így nekem a legutóbbi frissítés állapotát betölti, most megpróbálok ráfrissíteni, hátha sikerül).

2018. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom frissíteni, szóval ha először csinálnád a graph.anime.plus-t, akkor valószínűleg nem fogja beadni :/ Ebben az esetben szerintem várni kéne, hogy mi a helyzet, de nem hiszem, hogy el fognak veszni a felhasználók és a listák.
2018. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy pont a MAL vesztené el az adataidat. Érdemes amúgy legalább két helyen vezetni a listát. Én MAL-on és AA-n is vezetem. Amit éppen nézek, azt pedig beleírom egy kisebb méretű füzetbe. Cím + utoljára megnézett rész + hány részes az anime.
2018. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Legelőször escel táblázatban vezettem, de rátaláltam a MAL-ra és onnantól kezdve ott folytattam, sajnos nem vezettem máshol. :/ De most az anilistre regeltem, szval ott folytatom. Ha egyszer rendbejön a MAL és megvan minden adat, akkor hetente fogom frissítgetni. (mármint exportolni a lista fájlokat)


+ Vannak itt ott "információk" (inkább pletylák), hogy mi lehet a gond, de nem tudni pontosan.

2018. máj. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!