Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul, vagy Attack on...

Tokyo Ghoul, vagy Attack on titan?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb anime és miért?

2018. máj. 30. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem mondanám olyan jónak. Nálam a Tokyo Ghoul 4/10, az Attack on Titan 5/10, szóval akkor inkább az AOT.
2018. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Parasyte the maxim ✌️
2018. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
AOT
2018. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Shingeki, mert vannak benne kompetens karakterek is és nem próbál olyan erõltetetten edgy lenni mint a TG. Grafikában, zenében is sokkal jobb..
2018. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%

Szia.

Szerintem egyikkel sem veszítesz semmit.

A TG-ben nekem voltak unalmas, vontatott részek, de örülök, hogy végignéztem, mert szerintem mélyebben belemegy a lelki részekbe.

Az SNK viszont nagy kedvenc, mert végig fenntartja az érdeklődést, hol akcióval, hol elgondolkodtató dolgokkal. Ha megnézed a második évadot ott igazán sokat kell gondolkozni, és ezért jobban élveztem. De szerintem nézd meg mindkettőt, és dönts te. :)

2018. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Mindkettő. Jó animékből számomra soha sem lehet elég.^^
2018. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Shingeki no Kyojin, de a viszonyuk kb. olyan, mintha végbéltükrözés és gyomormosás közül kellene választani.
2018. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha anime, akkor egyértelműen Attack on Titan, már csak azért mert 1:1 manga szerint csinálják.
2018. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Inkább Attack on Titan, sokkal nagyobb csavarok vannak benne, és a manga alapján halad. A Tokyo Ghoul első évada nem lett rossz, de már ott eltér kicsit a mangától. A második-harmadik évadban viszont telljesen elveszhetsz, nincs értelme annak ki mit miért csinál, ez mér él még, ez most hogy került ide, ez meg ki a fene? Áh, ha Tokyo Ghoul akkor inkább olvasd a mangát.
2018. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
Nekem az attack on titan az egyik legjobb anime amit eddig láttam. a Tokyo ghoulnak meg csak a lelki része tetszett nekem mert cselekmény a főtörténetben nagyon lassan haladt és nem magyaráztak semmit.
2018. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!