Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul :re mangások! Ha...

Tokyo ghoul :re mangások! Ha kaneki (sasaki) visszakapja az emlékeit, akkor a ghoulok vagy a CCG oldalán fog állni?

Figyelt kérdés

És ez hányadik fejezet?

Illetve hányadik fejezetben jelenik meg hide?



#anime #manga #Tokyo Ghoul #tokyo ghoul :re
2018. jún. 8. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, először még marad a CCG-nél és nem árulja el nekik, hogy visszatértek az emlékei, de persze a viselkedéséből már sejtik. Itt Kaneki már nem igazán Sasaki, mondhatni ez az eddigi talán legkegyetlenebb személyisége. Csupa feketében jár, fekete a haja is, Haise szemüvegét hordja és a CCG úgy nevezi "A fekete kaszás" (Ha googleba beírod, hogy "Kaneki the black reaper" akkor kiad egy csomó képet és poén, mert két rajzomat is kiadja xD a 3., ahol ül keresztbe tett lábbal és ilyen szimbolikus korona van a fejénél, és a 6. ahol húzza fel a kesztyűjét és olyan vöröses árnyalatú maga a kép)

Szóval ez megy pár fejezetig, amíg nem engedi ki az összes ghoult a Cochlea börtönből, ezzel riadót okozva. Ezután még sok dolog történik, harcol Arimával, meg a Félszemű Király dolog... és utána visszamegy a többekhez.

Szóval a ghoulok oldalán :D Persze megérti a CCG-t is, főleg mivel benne is volt... pont ez a lényeg, hogy ő minkét félt megérti, és ugye ez még fontos lesz.

Azt hiszem az 53. fejezetben térnek vissza az emlékei.


Hide pedig a 138. fejezetben tér vissza, de maszk nélkül csak kicsit később. De ha úgy vesszük, akkor eddig is jelen volt sok helyen, csak akkor még nem tudtuk... :D

2018. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon szépen rajzoslsz:0 Amúgy az animében is, z a zsák fejű pali, aki bekapcsolta véletlen a hangszórót a :re ben, mikor sasaki ordított a fájdalomtól, az nem Hide volt? :D
2018. jún. 9. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
De de! :D Az animéből még csak 2 részt láttam, szóval nem is tudtam, hogy benne volt-e ez vagy sem... :o
2018. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam :D amúgy Hide mit gondol sasakiról? És ha találkoznak, ( Hide és sasaki) akkor hányadik fejezetben?
2018. jún. 10. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Na megkerestem neked. :D A 164. fejezetben találkoznak.

Na és mire ezek ketten találkoznak, már nyoma sincs "Sasakinak". Itt már teljesen Kaneki. :) (Bár én Sasakit is nagyon szerettem)

És Hide számára nagyon fontos Kaneki, nagyon sokat tett érte a háttérben és ha úgy nézzük feláldozta magát érte (elég rendesen meg is sérült, maradandóan) és egy cseppet sem bánta meg és nem is haragszik rá.

Hide és Sasaki így nem találkoznak konkrétan, így nem tudni mit is gondolt róla mikor nem voltak meg az emlékei, de így is segített neki, szóval biztos nem ellenszenvvel gondolt rá akkor sem.

2018. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!