Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elakarom kezdeni az Inuyasha...

Elakarom kezdeni az Inuyasha animet?

Figyelt kérdés
nem túl gyerekes ez az anime,vannak benne fordulatok meg nagyon jó harcok?

2018. jún. 9. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Átlag shounen, közepes mennyiségű fillerrel. A filleresebb részek (kb. a középső kétötödének a fele), illetve a sorozat második fele (amikor a főgonoszt üldözik, de valahogy pont mindig kicsúszik a markukból) úgy általában is már eléggé elfárad.


Szerintem simán kihagyható, de ha egy Narutót vagy Bleachet kibírtál, akkor egynek jó ez is.

2018. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Egy egy helyben álló sorozat, amiben gyakorlatilag sehonnan nem haladnak sehová. Igen vannak kalandjaik, meg főgonosz meg minden, csak az egésznek nincs egy rendes lezárása, végignézed és ez a mi f..zt néztem én ezen érzésed van.
2018. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lezárása az van, valamikor a 2000-es évek végén csináltak neki egy 25 részes lezáró évadot. Ha az eredetiből kivágtak volna ~70 részt és azt teszik a helyére, korrektebb lett volna. Gondolom a manga akkor még ott nem tartott.
2018. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én most nézem, a 102.résznél tartok. Eredetileg nem akartam elkezdeni, nem tetszett a rajzolása meg nem volt szimpi... végül egy barátnőm (félig magyar,félig japán) mondta, hogy nagyon jó. Ezek után erőt vettem magamon és elkezdtem. Nem bántam meg, szerintem nagyon jó. Izgalmas, aranyos és abszolút szerethető.
2018. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem akarod elkezdeni.


szerintem fos és mocsok hosszú

2018. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek sokat segitrttetek❤

egyenlőre felreteszem szerintem es majd esetleg valamikor megnezem

2018. jún. 10. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem tetszett.Gyerekkorom egyik kedvence volt.

A lezárás tényleg elkapkodott volt sajnos...

Előnye hogy száz valahanyadik részig van magyar szinkron ami szerintem jól sikerült.

2018. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet elfogult vagyok, mert ez volt az első anime, ami után vettem a fáradságot és belenéztem a mangájába, hogy megtudjam, hogy folytatódik. De, én akkor is azt mondom, hogy igenis megéri legalább elkezdeni! Szerintem itt nem árulnak zsákba macskát, ha nem tetszik az első pár rész, abba hagyod, nem nagy dolog. Az kell tudni, hogy ez egy hosszú epizódikus anime, tehát nem az a leülsz és egy ültő helyedbe megnézed az összes részt típusú. Sőt szerintem jobb, ha szüneteket tart az ember az ilyen fajta történeteknél, mert akkor nem lesz "tömény". (Nem is arra lett kitalálva, hiszen évekig futott...)

Összefoglalva: egy varázs ékkő szilánkjait szeretnék összegyűjteni, amik szétszóródtak a középkori Japánban, ahol a főhősök lépten-nyomon a japán folklór lényeibe botlanak és különböző bonyodalmakba keverednek. Vagy magával ragad a hangulata vagy nem, de egy próbát szerintem megér.

Mikor az első sorozat ment, még nem volt befejezve a képregénye, így a lezárása nem volt meg. (tehát, jó pár filler is belekerült) Azt azért érdemes tudni, hogy az Inuyashát egy elismert mangaka, Takahashi Rumiko készítette, aki 2001-ben díjat is nyert vele és Japánban ez egy közkedvelt sorozat volt. Miután a képregény befejeződött, 26 részben el is készítették a végét. Tehát felesleges attól tartanod, hogy nincs lezárása. A végére kerek sztorit kapunk.

Szerintem inkább lányos anime, de a harcok miatt a fiúknak is érdekes lehet.

2018. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy átlag Shounen-nél ez sokkal több és mélyebb is. Fantasy, démonos, mágiás, drámai, szerelmes, és többféle érzelem is van benne. Én nem hasonlítanám olyanokhoz, amikben tényleg csak a harc számít. Ha ilyen tematikán belül igényes sorozatot akar látni valaki, akkor az InuYasha alap.
2018. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 E-Zsolesz válasza:
Utolsónak abszolút igaza van, az InuYasha sok mély drámai pillanatot is tartalmaz. Különben 16-os karikás és valamennyire horrorhoz is hajaz.
2018. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!