Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét a legérdemesebb...

Trevor. kérdése:

Melyik animét a legérdemesebb megnézni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nem láttam még igazi shoujo animét és kíváncsi lennék, hogy mit tud nyújtani egy jó darab ebből a "műfajból". Amiket eddig láttam: Orange és Akatsuki no Yona, viszont szerintem egyik sem tipikus shoujo (előbbi drámaibb, utóbbi meg akció/kaland). Szóval valami olyasmit keresek, ami azért férfi szemmel nem túl nyálas, hanem élvezhető. Kiválasztottam párat, aki látta legalább az egyiket közülük, tudna írni pár sort, hogy miért érdemes/nem érdemes megnézni?


Fruits Basket

Kaichou wa Maid-sama

Kimi ni Todoke

Ouran Highschool Host Club

Lovely Complex


Nyitott vagyok másra is a fentieken kívül, bár elsősorban ezek érdekelnének. 24 rész körüli, nem gond ha van második évad is.



2018. jún. 24. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan lány vagyok, de sosem szerettem igazán a nyáltengerben úszó cuccokat, úgyhogy talán tudok segíteni.


Fruits Basket - Nem mondanám nyálasnak, szerintem nem csak lányok tudják élvezni. És a főszereplő az egyik eddigi legpozitívabb karakter azok közül az animék közül, amiket eddig láttam.

Kimi ni Todoke - Ez is nagyon jó, de ez már azért nyálasabb. Fiúknak nem ajánlanám.

Ouran Highschool Host Club - Hárem, de szerintem körülbelül az egyetlen jó anime a hárem műfajon belül. Nem nyálas.

Lovely Complex - Szerintem ez kötelezően megnézendő a shoujo animék közül. Élvezhető, aranyos, és ez sem nyálas.

2018. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Fruits Basket


Kimi ni Todoke


Ouran Highschool Host Club


Lovely Complex

2018. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kaichou wa Maid-sama: én imádtam. Romantikus, de vicces is egyszerre. Nem tucat karakterek.

Ouran Koukou Host club: hárem, de nem az a tipikus. Nagyon vicces, kicsit paródikus a gazdag szegény viszonnyal.

2018. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Lovely Complex alapmű. Kezdésnek azt ajánlanám.
2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Fruits Basket- vicces, aranyos, szerintem érdemes megnézni

Kaichou wa Maid-sama- ez is nagyon vicces, de szerintem ez nagyon lányos

Kimi ni Todoke- visszafogott, aranyos történet, de ez nem igazán tetszene szerintem fiúknak

Ouran highschool host club- nekem ez nem igazán tetszett, szóval ezt senkinek nem ajánlom

Lovely Complex- ezt nagyon szeretem, és eddig bárkit megkérdeztem, mindenki azt mondta, hogy tetszett neki, így szerintem ezt kellene megnézned

2018. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a Lovely Complex mellett döntöttem. Ahogy néztem, ehhez még magyar szinkron is van. A többit is megnézem idővel, csak kezdésnek nem akartam túl lányosat (láttam már több joseit is, azok tetszettek).
2018. jún. 26. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a 2. és a 4.
2018. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!