Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horror filmet a legérde...

Melyik horror filmet a legérdemesebb megnézni, ha igazi élményre vágyik az ember?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazi élmény, mint igazi borzongás?

A régiek közül a Ragyogást szokták mondani vagy Az ördögűzőt. Mások szerint ezek mér régiek és unalmasak. Újabbak közül a Sinister-t ajánlanám (inkább csak az első részt) vagy az Insidious 1-3-at. Persze változó, hogy ki mitől fél, kire mi van hatással...

2016. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dr. Caligari

Nosferatu

Frankenstein

Frankenstein menyasszonya

Pszichó

Szemek arc nélkül

Iszonyat

Rosemary gyermeke

Az ördögűző

Az ifjú Frankenstein

A nyolcadik utas: a Halál

Ragyogás

A bolygó neve: Halál

Hatodik érzék

Engedj be!


[link]

2016. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz élmény alatt? A Dr. Jekyll és Mr. Hyde (1931), Az élőhalottak éjszakája (1968), Haláli hullák hajnala (2004) horrornak vannak aposztrofálva, nekem remek filmélményt adtak, imádom mindhármat, egy percet sem féltem egyiken sem. A texasi láncfűrészes mészárláson (1974) nagyon féltem, viszont egyáltalán nem tetszett, mint film.
2016. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Démonok között

Végső állomás 1-5.

Cell 213

Holtak hajnala, Holtak földje, Holtak naplója

Valami követ

Texasi láncfűrészes

Péntek 13

Fűrész sorozat (igaz én csak az egyet láttam)

Motel 1-2. (ezt szintén nem láttam)

2016. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!