Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani olyan animéket,...

Tudtok mondani olyan animéket, amiknek rossz végük van?

Figyelt kérdés

Az sem baj ha nagyon rossz. Leginkább lélektani érdekelne, kis akcióval, mai világban játszódjon.

Történelmi nem érdekel, sci-fi csak értelmes kereteken belül. És legyen egy jó sztori az egész.

Mint a nevemből is látszik, a Death Note-ot már láttam, nagy kedvenc, de azt ne írjátok. :D

Várom az ötleteket!^^

22/L



2018. júl. 1. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy rossz, hogy logikátlan/minőségileg rossz, vagy pedig érzelmi szempontból rossz/szomorú?
2018. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érzelmi szempontból!
2018. júl. 1. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mello a kedvenc karakterem az animéből L után :'D Sokan utálják de szerintem király volt :D



Fullmetal Alchemist (2003-as verzió) - Miután végignéztem, órákig csak néztem magam elé, és az járt a fejemben, hogy "Miért?!".

Code Geass - Már az elkezdésekor tudtam, mi lesz a vége (mert sikeresen belefutottam egy spoilerbe), de így is megrázott. Azon kevesek közé tartozik, amiknek sírtam a végén.

Wolf's Rain - Ugyanaz, mint a Code Geass-nél.

Phantom: Requiem for the Phantom - Nem erre számítottam. Nagyon nem tetszett a vége.



Mindhárom nagyon jó, viszont egyik sem a mi világban játszódik.

2018. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* mind a négy
2018. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is a kedvencem és még hasonlítok is rá.😂


Köszi, ezekbe mindenképp belenézek, de nyugodtan mondhattok még, minnél többől tudjak választani.


Amúgy meg ment a zöld kéz.

2018. júl. 1. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Death Parade

Ef - a Tale of Memories, Ef - a Tale of Melodies (főleg a Melodies, de a Memories az előzménye) - nincs benne akció, de lélektani

Fate/Zero

Hotaru no Haka (A szentjánosbogarak sírja) - ez történelmi és nincs benne akció, de szerintem nagyon megéri megnézni

Hotarubi no Mori e - nincs benne akció, inkább melankolikus

Mahou Shoujo Madoka Magica

Psycho-Pass - jövőben játszódik

Shinseiki Evangelion (Neon Genesis Evangelion) - mecha

Shinsekai Yori - jövőben játszódik

Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka? - poszt-apokaliptikus

Zankyou no Terror

2018. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Chruno crusade- [link]

Servamp- ennek a vége nem olyan amit kertel, de szerintem tetszeni fog

[link]

2018. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szomorú befejezés (bocsi, valószínűleg olyat is felsorolok majd, amit többen írtak már):

Your Lie in April - romantikus, a végén sírtam (a szomorúságtól, nem örömömben)😢

Little Busters - inkább a 2. évad szomorú

Angel Beats - a lélektaninak is megfelel valmennyire

AnoHana - lélektani is egy kicsit, romantikus, ezen is sírtam

Assassination Classroom - a látszat ellenére nagyon szomcsi a vége, és egy nagyon kicsi társadalomkritika is fellelhető benne

Code Geass - lesz új évada, ezért nem mondható, hogy a "vége szomorú, de a legutóbbi évadának utolsó pár része tényleg szívszorongató

Ginban Kaleidoscope - egy jégkoris lányról és egy belé költözött szellem fiúról szól, a vége szomorú

Guilty Crown - mecha, kissé romantikus és szupererős, de szomcsi

Hotarubi no Mori E - nagyfilm, szomorú

Kokoro ga Sakebitagatterunda - lélektani is, romantikus is, szomorú is

Plastic memories - romantikus, szomorú


Sok olyan van közöttük, ami egyszerű vígjátéknak tűnik elsőre, de a vége nagyon-nagyon-nagyon szomorú lesz. Több nézése alatt legalább 30 zsepire volt szükségem, míg olyan is volt, amelynél csak nagyon-nagyon-nagyon szomorú lettem. Egyik megnézését sem bántam meg, szóval nyugodt szívvel ajánlom az összeset, remélem tetszeni fognak!^^

2018. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Chrono Crusadet ajánlom, de nagyon!
2018. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!