Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan színészek...

Tudtok mondani olyan színészeket, akik nagyon rosszul játszanak?

Figyelt kérdés
Most nem az átlagosakra gondolok, akik nem kiemelkedőek, hanem akik tényleg annyira rosszul, hamisan, élettelenül alakítanak, hogy az ember elgondolkodik hogy hogyan kerülhettek erre a pályára. Szerintetek kik a legrosszabbak?

2018. jún. 8. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nina Dobrev, Kristen Stewart.

Szerintem semmi érzékük hozzá, de persze ez relatív.

2018. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cara Delevingne. Suicide Squad és Valerian...

Meg Arnold is elég rossz a régebbi filmjeiben. Azóta vett pár leckét.

2018. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alec Baldvin és Nicolas Cage borzalmas.
2018. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Cristiano Ronaldo
2018. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó :D


Kristen Stewart pl tök jó lenne (nekem a Pánikszobában tetszett), ha értelmes filmekkel foglalkozna, és nem egy eleve szarul megírt Alkonyattal, pl.


- Daniel Radcliffe

- Cara Delevigne

- Kaley Cuoco (már a Charmedben is csak a szőke bamba libát hozta, TBBT dettó)

- Elveszett ereklyék Nigelja - vagy csak a karaktere miatt volt eleve szar

- Sophie Turner - vagy csak Sansaként, de irritatív, semmilyen fejekkel tolja

- Bran Stark Got

- Noah Slepp


De sajnos manapság egyre több színész van, akit betolnak, aztán tehetség semmi.

2018. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Szerintem amúgy Kristen S. jó színész és egyedi, egy olyan karakter akit nem felejtesz el. Én már az Alkonyat előtt ismertem őt és szuper filmjei vannak.



Na de a lényeg aki szerintem tényleg pocsék az Jamie Dornan. Nagyon amatőr és egyszerűen nevetséges sokszor amit produkál.

2018. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megvédenék pár színészt, Kristen Stewart tehetséges színész, csak az Alkonyat beárnyékolta a munkáit, Nicolas Cage néha túl színpadias, de még a legrosszabb filmekben is atombomba erővel robban át a vásznon, szerintem ez nem számít rossz tulajdonságnak. Daniel Radcliffe szintén hatalmas szakember, nem tudom miért említed 5-ös válaszoló.


Szerintem a 2010es évek utáni Johnny Depp, aztán Matthew McConaughey sem erőlteti meg magát a True Detective-én kívül, és ott van a legendás Tommy Wiseau is.

2021. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!