Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kivel illik össze Lyon, Sting...

Kivel illik össze Lyon, Sting és Rogue a fairy tail című animéből? Ti kivel shippelitek őket?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Senkivel, hány éves vagy?
2018. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés... talán Lyon x Ultear, Sting x Yukino, Rogue x Kagura. De mindegyikük esetében van valami szerelmi három(/sok)szög, mint pl.: Ren -> Sherry -> Lyon -> Juvia -> Gray... csak én ebben a sokszögben Ren-t és Sherry-t shippelem, ezért Sherry nem lehet Lyon-nal, de a Gruvia az egyik nagy kedvencem, ezért Lyon-nak ugye valaki mással kell lennie... és szerintem Ultear-ral nagyon cukik lennének (bár az animében erre nincs utalás). De ez csak az én nézőpontom.
2018. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Sting Yukinoval vagy Lucyvel (nem tudom megmagyarázni miért :D), Rogue Minervával (legalábbis a mangában) Lyon pedig forever alone az előző válaszló okai miatt
2018. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De Lyonnak kicsit tetszett az "Er-chan"-os lány is (hirtelen nem ugrik be a neve) illetve Meredyt is cukinak találta.

2018. júl. 6. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Er-chan alatt Erzát érted?
2018. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem aki így hívja Erzát :D
2018. júl. 6. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Milliana-nak hívják. Amúgy Stinget és Rogue-t egymással shippelem, vagy esetleg egy édes hármas Yukinoval.

Lyont pedig Meredyvel shippelem.

2018. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!