Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elmenjek MondoConra egyedül?

Elmenjek MondoConra egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék menni a nyári Conra, de valószínűleg senki sem jön velem. Nehezen barátkozó típus vagyok, szóval nem mernék odamenni emberekhez. Vajon így is megéri elmennem?



2018. júl. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Ha érdekelnek a programok, szerintem igen.

Ha nem szeretnél barátkozni, nem muszáj, nézegesd meg a programokat, írd fel, hogy mi érdekel, és szervezd meg magadnak, hogy mikor hova mész.

Igazából csak rajtad áll a dolog :)

2018. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod a csapatunkhiz csatlakozhatsz, írj privibe, ha érdekel.
2018. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképpen! Én is most megyek elősször és persze egyedül is. Mint mindenki én is a programok miatt megyek oda.

18/F

2018. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
68%
Szerintem menj el mindenképpen. Ha tényleg érdekelnek az ottani műsorok, programok, akkor szerintem nem igazán fog zavarni, hogy nincs melletted senki. Én személy szerint nem azért megyek mert annyira odalennék az animékért vagy a játékokért, csak pár rokonom meghívott és nem volt szívem nemet mondani. Remélem azért jól fogom érezni magam. :) 17/L
2018. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!