Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok a kezdő cosplaye...

Mit gondoltok a kezdő cosplayerekről?

Figyelt kérdés

Gondolok azokra, akik egyszerűbb jelmezzel és sutább megoldásokkal állnak elő, de nagyon szeretik azt a karaktert, akinek beöltöznek.

Szerintetek gáz, elítélendő vagy csendben elfér a többi cosplayer között?



2018. júl. 9. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Se nem gáz, se nem elítélendő.

Ha az ember így fejezi ki magát és jól is érzi magát, azzal nincsen semmi gond.


A komolyabb cosplayerek is így kezdték, régen ők is kezdők voltak.

2018. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki így kezdi... senki nem lesz egyből profi
2018. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem szánalmas, ezzel csak a karaktert szégyenítik meg, akinek beöltöztek. Ha valaki cosplayel, az csinálja jól. Nem kötelező beöltözni, ha valaki nem tud egy korrekt jelmezt beszerezni, az inkább neki se kezdjen, mert csak a karaktere bánja.
2018. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bedovariv ***** válasza:
62%
Szerintem értékelni kéne, hogy az emberek próbálnak kreatívak lenni, ezzel megmutatva, hogy mennyire szeretik az adott karaktert. És én még mindig ezerszer jobban el tudok ismerni egy készített cp-t egy vásároltnál. A "kosárba" meg a "megveszem" gombra bárki rá tud kattintani. Én ezért nem fogok elismerni valakit...
2018. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerinten nagyon aranyos, ahogy kimutatják az emberek egy adott karakter (/anime) iránt érzett szeretetüket, és ahogy ezt írták is már, sokkal kreatívabb a saját cp, mint a vásárolt, még ha kicsit pontatlanabb is. Emellett pl.: ha MondoCon-on látok egy kezdő cp-st és rájövök, hogy kinek öltözött be, akkor az sokkal jobb móka, minha szakasztott ugyan olyan, mint a karaktere és nem is kell rajta gondolkozni.

Tehát én mindenkit csak bátorítanék cosplay témában^^

2018. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet jönni a béna megoldások esetén a "de legalább kreatív" szöveggel, de szerintem itt a jobboldali jelmezek akkor is elég ramatyul néznek ki:


[link]

2018. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

X'D

"senki nem lesz egyből profi"

...öhh vannak akik több éve csinálják, de mai napig igénytelenül.

S vannak akik megrendelik a kész vacak minőséget kínai oldalakról.- az pedig eléggé lehangoló s nincs meg a varázsa "nah elkészítem kövi alkalomra s mindent bele adok".


Nem azzal van a baj, hogy nem úgy sikerül ahogy kellene, hanem az, hogy tudom: Többet is ki tudott volna hozni belőle...


Én olyan munkáimat félre rakom, aminél tudom, hogy valami miatt nem megfelelően haladnék vele; legyen az alapanyag hiánya, elfogy a türelmem, lankad a figyelmem(pl álmosság), esetleg nincsen toppon a kedvem s neki állok másnak/másiknak.


Az alkotó számára fontos a kedv is legtöbb esetben.


+

Modellt keresek CP fotózásra...de még mindig nem találtam meg azt, akire azt mondom, hogy minimum a 7/10et megütné... valami másik fotós meg engem akart befogni >< köszi nem. Főleg hogy egy dagadék nyáladzó "mingy megrontalak" fejjel.


Találtam egy közel velem egykorú csajszit a szomszéd városba biciklizéskor, lassan talán beadja a derekát. :)


Munkám pedig művészet több ágához is kötődik, elég sok mindent kiviteleztem már (persze nem ingyen), szeretnék mégtöbb alkotást egyetlen egy képbe bele zsúfolni.


Jelenleg egy műgyanta állítható (rugós-fogaskerekes gömbizületű) "csontozatú" szilikonnal kiöntött démon szárny van készülőben *w*


Aztán jöhet a "mi atyánk", hogy elsőre sikerüljön.


Sok sikert, kitartást a kivitelezésekhez! Ha meg valali anyagiak miatt nem halad, oldja meg.


Én is megoldottam anno tizenévesen a semmiből. A lakásokban sok olyan dolog van, amit fel lehet hasznosítani s bolti minőséget is ki lehet hozni alkotásba, max egy ezressel kipótolva megoldható ha olyan (nincs az az ember, aki annyit meg nem kap egy hónap alatt kézhez) - nagyobb ünnepek előtt pedig főleg jó "befektetni" (az üzletek se véletlen szeretik ezeket az időszakokat.)


Titenévesen a rekordom a 0ról 78ezer volt, mint tiszta haszon. Az eltört müanyag mappámat és egy egyszínű szövet terítőt használtam fel, aminek annyi baja volt, hogy valami pár foltba kimarta a színt.


Ötszög alapú kemény falú textíldobozkát varrtam, úgy hogy a teteje csillag formába záródott. Csináltam képet, az embereknek tetszett úgy karácsony előtt.

Az első darab árából vettem 4db dobozra való müanyagot s anyagot (szebbet) - eladtam és forgattam a pénzt felfele.


(azért írtam le, mert voltak olyanok, akik irogattak,támadtak s nyafogtak privibe, így megelőzömezt.

S igen is megoldható.)


25N

2018. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!