Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Tokyo Ghoulhoz vagy...

Milyen Tokyo Ghoulhoz vagy Shikihez hasonló animék vannak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy emberek harcolnak emberevő szörnyek ellen.Az Attack on Titant ismerem,inkább ilyen vámpírszerű kéne

2018. júl. 13. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szörnyek ellen harcolós:

Ookami Kakushi - ebben úgy emlékszem, hogy emberevés nincs, de az emberek szörnyek ellen harcolnak. Sokszor hasonlítják a Shiki-hez, de nekem a Shiki 1000× jobban tetszett (személyes vélemény).

Red Garden - a 4 főszereplőnek szörnyek ellen kell harcolni, de szerintem ebben sincs emberevés.

Zombie Loan -


Vámpíros:

Vampire Knight - dráma (temérdek szerelmi sokszög), + a vámpírok

2018. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, véletlenül küldtem el...😅

Ezen kívül vámpíros:

Diabolik Lovers - erős hárem, 0 romantika, viszonf minden részben kiszívják a főszereplő lány vérét


Sajnos nagyon kevés ilyen (emberevős, horror) anime van. Próbáltam olyat írni, ami minden feltételednek megfelel, de nem sikerült. :c

Mindenesetre remélem elnyerik majd a tetszésed!^^

2018. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viszont*

Na, harmadjára csak sikerülni fog! 😂

2018. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi,utánanézek.

Nem muszáj emberevősnek lennie,olyat szeretnék,ahol van 2 frakció,mint pl.a Tokyo Ghoulban a CCG vs a ghoulok

2018. júl. 13. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Shiki

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Ajin

2018. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!