Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani Subtitle...

Tudnátok mondani Subtitle Editor-hoz hasonló ingyenes alkalmazást Macbookra?

Figyelt kérdés
Pár napja megnéztem egy sorozatot angolul, és már az egész család is nézi, de az új évadához még nincs magyar felirat, a család fele pedig nem tud angolul, ezért szeretném nekik lefordítani a részeket. Próbáltam már egy alkalmazást, de miután lefordítottam egy egész részt, kiderült hogy egyszerre nem tud ennyit lementeni az app, csak a fizetős változata, azt meg inkább kihagynám. A Subtitle Editort pedig nem sikerült macbookra lementenem. Úgyhogy ha valaki tud bármilyen alkalmazást ami segíthet a helyzetemen, azt nagyon nagyon megköszönném!😅

2018. júl. 10. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp Mac-re kell, akkor Aegisub. Ha van lehetőség Windowsra, akkor inkább Subtitle Workshop. A tapasztaltabb fordítók szerint az Aegisub kezelése kicsit nehézkesebb, mint az SW-nak, de sajnos Mac-en csak az működik rendesen.
2018. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. júl. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!