Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Juubidara (2 rinnegan 1 rinne...

Juubidara (2 rinnegan 1 rinne sharingan) vs Almighty Yhwach (Soul King absorbed) Ki nyerne?

Figyelt kérdés

Mind a kettőjük bloodlusted, és minden képességet használhatnak, amit eddig elértek.



(+ egy bónusz meccs: Final Bankai Ichigo vs Sage of Six Paths Naruto )



2018. júl. 20. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

hát...... madara erejét jol kibontották mig yhwach-ét gondolom olvastad a bleachet végig... az utolso fejezeten kivül el cseszet egy arc volt...

de felvázolom mivel nagyon nagy kocka vagyok félig :D ;)

madara és yhwach-nak is van pusztakezes és fegyveres harc tapasztalata ezen a téren szerintem egyenlöek

------madara: képes repülni, hatalmas ereje, gyorsasága, és ellenálló képessége van, képes mind az 5 elemet és a yin-yangot uralni + ranton (lézer/vihar) mokuton (fa) kekkei genkait használni ott van még neki a sharingan mangekyou a rinnegan és a rinne-sharingan is ezekel képes genjutukat létre hozni át látni az ellenfélen és képes vele a susanoora a limbora (ami több madara klon) és a mugen tsukuyomira is + még a szuper halálos sérülésekböl is egy szempillantás alatt regenerálodik ott van még neki a gudou damák amik a puszta létformákat kámforrá foszlat


---yhwach: pedig a reishi manipulálásra amivel létre hozhat lélek kardot vagy íjat képes a lelkének egy darabját másnak adni majd ha az felerösiti vissza veszi ezáltal erősebb lesz képes egy fekete pajzsot generálni ami hatalmas területre kiterjed képes létre hozni kis szemeket amik a célpontra agaszkodnak képes az anyagot transzmutálni ez hozzá férést ad neki hogy kedve szerint alakitsa át az atomokat (majdnem olyan mint a fullmetal alkimisták...) és ott van a fekte szemekböl álló köpenye amivel képes minden alternativ idő vonalat látni...

szerintem madara sokkal erősebb mivel több támadó képessége van yhwach pedig kevésbé romboló és inkább taktikával harcol persze az hogy előre meglátja madara cselekedeteit és előtte támad de madara a rinneganjaval leolvassa söt illuziot is tesz rá meg ott vannak a gudou dama védelme is + a limbo amivel yhwach nem tudna mit kezdeni

yhwach karakterét elkapkodta az író...ö már rég le akarta zárni csak rugdosták hogy csinálja + még beteg is volt ezért kellet össze csapnia...


meg az hogy final bankai ichigo vs rikudou naruto talán eggyenlöek... de naruto sokkal jobb csapat játékos és jobban taktikázik a harcok során ichigo egy nagyon nyers és forro fejű karakter ismét az iroja nem szánt rá több időt mivel ichigon kivül az összes többi karakter elhanyagolható minden téren nem forditot tájuk időt

2018. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Őszintén? Alapba azon a véleményen voltam, hogy a Naruto Duo simán megnyeri ezeket a meccseket, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Veled abban nem értek egyet, hogy Ichigo meg Naruto egyenlő lenne. Six Paths Sage Mode Naruto murderstomps Final Bankai Ichigo.
2018. júl. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!