Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sasuke sharinganja?

Sasuke sharinganja?

Figyelt kérdés
Végignéztem az egész Narutot, Shippudennel együtt de nekem van gyenge felfogásom és nem tudom megérteni, hogy Sasukénak hogyan lett ilyen sharinganja. Tehát. Itachi halála után Itachi sharinganja volt neki bennt azt sem értem h hogy talán Obito ültette be neki, aztán majd valahogy saját maga is felébresztette ekkor megvakult mert sokat használta aztán lett neki örök ms. de akkor itachi szemét tettét be neki vagy mi? Valaki légyszi el tudná magyarázni? (lassú felfogásúxd)

2017. nov. 15. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Itachi halála után meglett neki a saját mangekyou sharinganja. Miután megtudta az igazságot testvéréről, beültette magának bátyja szemét, így eternal mangekyou sharinganja lett.
2017. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amikor amaterasut használt obiton az nem Itachi szeme?
2017. nov. 15. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az egy jutsu volt Itachi által, mert tudta, hogy Obito felfogja keresni, hogy elmondja az igazat neki és így akarta megóvni titkát.
2017. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha végignézted, akkor ennek nem kellene zavarnia. Itachi "ültette" be a szemébe az Amaterasu-t, hogy aktiválódjon, amikor meglátja Obito Sharinganját, ezért lett olyan a szeme, mint Itachi-é volt. Ugyanúgy, amikor Obito irányította Kurama-t Konoha támadásakor, Kurama szeme is olyan lett, mint a Sharingan. Illetve mikor Sasuke genjutsuval foglyul ejtette az összes bijuu-t, nekik is Rinnegan szerű szemük lett. Illetve ugyanígy a Mugen Tsukuyominál mindenkinek Rinneganja lett. A Dojutsuknál ez így működik.
2017. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor italchi meg fogta sasuke homlokát mikor meg halt akkor egy jutsut ültetett be a szemébe ezért volt az ő mangekyouja mikor obito el módra neki a dolgokat majd sasukenak akkor ébredt fel mikor meg tudta az igazságot róla és elkezdte megint szeretni a bátyát és ekkor kezdet neki romlani a szeme majd be ültette itachi szemeit sasuke ba és sasuke szemei ismeretlen valószínűleg magánál van vagy biztos helyen szerintem majd sarada kapja meg őket
2017. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Valami tagolást tegyél már az írásodba, legyél szíves! Tudod, nagybetű, vessző, mondat végi írásjel, valami.

2017. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hacsak nem egy hivatalos papír nem vagyok köteles bármit bárhova rakni :S
2017. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles, de ugyanolyan illetlenség, mintha több hete mosdatlanul, szakadt ruhában találkoznál valakivel.

Ha már veszed a fáradtságot hogy válaszolj egy kérdésre, ahhoz miért vagy lusta hogy a válaszod olvasató is legyen, ne egy ilyen ocsmány szóhalom?

2017. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is mondtam neki, de nem fogja fel, hogy ugyanúgy illik foglalkozni a külalakkal, mintha hivatalos papír lenne. De amúgy azt sem fogja fel, hogy oké, akkor dacból írjon ilyen ocsmányul, de senki nem olvassa el, mivel fáj olvasni és érthetetlen. :D De ha neki jó, hogy csak magának ír, akkor tegyen úgy. Ettől függetlenül én az adminok helyében az ilyen olvashatatlan kommenteket törölném.
2017. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem vagy az adminok helyében mivel nem azert függesztik fel a fiókot ha nem a magyar szakirodalom szerint írsz még szerencse amugy azert ne vonjuk ossze a netes kommenteket meg a kül alakot....:/ meg ahoz képest hogy senki nem olvassa el te mindig meg próbálod sűrített levegő:P
2017. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!