Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Túlélésért küzdős/ túlélőjáték...

Túlélésért küzdős/ túlélőjátékos animék? (Vagy a lent felsoroltakhoz hasonlók)

Figyelt kérdés

Sziasztok!^^

Ezekhez hasonlókat keresek:

Danganronpa

Gakkou Gurashi (School-Live)

Ousama Game (King's Game)

Shiki


Előre is köszi a válaszokat!^^



2018. júl. 28. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Btooom!

Mirai Nikki

Higashi no Eden

Attack on Titan

Deadman Wonderland

Assassination Classroom

Tokyo Magnitude 8.0

Fate/Zero

Hunter x Hunter (igazából csak az egyik story arc túlélős benne, de az kifejezetten olyan amit keresel)

Another (inkább csak a vége felé túlélős)

Higschool of the Dead (bár ez szerintem nem volt túl jó, de neked hátha tetszik)

2018. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bus Gamer

Kaiji

Gantz

2018. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 A Tokyo Magnitude 0.8 és a Btoom! már a "megnézendő" listámon van, a Highschool of the Dead-ről nem hallottam jókat, úgyhogy azt egyelőre nem tervezem megnézni. A Mirai Nikki-t, az AOT-t, a Deadman Wonderland-t, a Assassination Classroom-t és az Another-t már láttam, de a többi, amit írtál nagyon jól jön!


#2 A Kaiji-ről már hallottam, az 1. rész felét láttam is, csak nagyon nem tetszett a grafikája, ezért nem néztem tovább... lehet, újra megpróbálkozom vele, hátha nagyobb sikert ér el, mint legutóbb :D! A többit nem ismertem, azok is nagyon hasznosak!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!^^

2018. júl. 29. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Először én is viszolyogtam a Kaiji grafikai stílusától, de aztán úgy döntöttem, megpróbálom túltenni magam rajta, és hidd el, megérte! A cselekmény abszolút kárpotolt mindenért.

Olyannyira, hogy aztán a mangába is belekezdtem, sőt még a 2 live action movie-t is megnéztem.


A fenti okokból kifolyólag aztán az Akagival is tettem negy próbát, de sajnos az már nem jött be...

2018. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akuma no Riddle
2020. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!