Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért mondja mindenki Kisamét...

Miért mondja mindenki Kisamét erősebbnek mint Kakuzu?

Figyelt kérdés
Szerintem Kakuzu simán kinyírná. 5 elem 5 szív és a fő eleme a föld ami amúgy is üti a vizet. Sokkal gyorsabb, okosabb és legalább 2X annyi harci tapasztalattal rendelkezik. A fizikai támadások nem hatnak rá. Taijutsuban és ninjutsuban is sokkal jobb. Kisamének meg annyi az előnye, hogy több a csakrája. PL ha Kisame egybe válik a samehadával és megcsinálja azt a bazi nagy vízgömböt, Kakuzu bele basz egy villám támadást és Kikit szétbassza az áram. Tehát hogy tudná legyőzni Kisame Kakuzut?

2018. júl. 29. 01:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az én válaszommal nem mész sokra, szóval kérlek ne haragudj, de én már a kérdésednél elvesztettem a fonalat. :D egyáltalán minek kapcsán kérdezed és hogy lehet, hogy nem b.a-sz.o-tt meg a trágár szavak miatt az oldal? :D taníts mester
2018. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A narutot ismered? (anime sorozat) Abban vannak ezek. Megbszott már ez az oldal 2x is. Csak most gépről vagyok nem telóról.
2018. júl. 30. 19:10
 3/18 anonim válasza:
100%

Ezzel a kérdéssel igazán elgondolkodtattál. Rengeteg oldalt el olvastam és mindenhol azt írták, hogy Kisame jóval erősebb Kakuzunál. Kakuzu általában a 7-8. helyen szokott állni, míg Kisame az 5. helykörnyékén. De láttam pár fictív listát is, amiben Kisame sokkal lejjebb helyezkedett el.

Általánosságban Kisame azért van fentebb, mert annyi csakrája van, mint egy Jinchurikinek, amihez hozzátartozik még a Samehada ereje is. Mivel Kisame konkrétan egy cápa, a vízben remekül tud mozogni és harcolni is, azonban ez az ellenfelei közel sem biztos. Képes egy pillanat alatt hatalmas óceánokat teremteni.

Azonban Kakuzu egy brutálisan erős karakter, azzal a ténnyel, hogy alapból 5 szívvel indul kissé csalásnak érződik, de ez teszi olyan kellemetlenné a küzdelmet ellene. Ezen kívül, jó harcos és tökéletesen alkalmazkodik az ellenfeléhez, csak akkor tudják legyőzni, ha megfelelő technikát alkalmaznak, de erre nem mindenki képes. Talán kevesebb a csakrája és kevésbé jó harcos. De ennyi

*Spoiler*

Én arra is gondoltam már, hogy lehet azért van lentebb a listába, mert előbb hal meg. Mármint ugyebár kb. a shippuuden 85.része környékén Naruto kinyírja, míg Kisame, csak az 250 rész környékén. Jó talán ez hülyeség, de szerintem akkor is lehet némi köze a dologhoz.

Sajnos ennél többet nem tudok hozzá szólni O.o

2018. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) Igen az a kakuzu vs naruto harc mondjuk elég gáz volt. Elhamarkodták. Nekem kakuzu a kedvencem az egészben ezért eléggé felcseszte az agyam, hogy egy ütéssel kinyírta naruto. (De bírom Kisamét is) Meg igen, tud óceánokat létre hozni, de ha abba belevágnak egy villám támadást és benne ül akkor vége. Meg taijutsuban is lekörözné. (sztem) Meg amikor hidan harcol Asumáékkal ott látszik milyen marha gyors kakuzu. Szinte már olyan mintha teleportálna. https://www.youtube.com/watch?v=6Xn3GmMky28 2:10 és 34:08 nál látszik. ezzel a sebességgel kisame nehezen tartana lépést.
2018. júl. 31. 15:46
 5/18 A kérdező kommentje:
meg 37:05-nél :D
2018. júl. 31. 15:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Közelharcban Kisame erősebb. Márcsak a fizikai ereje miatt is. Valamint miközben közelharc van, Samehada folyamatosan szopikázza el Kakuzu chakráját, így hamar nem maradna Kakuzunak annyi chakrája, hogy meg tudja keményíteni magát, ha éppen Kisame oldalba csapja Samehadával. Meg Samehada is tud váratlanul tüskéket kilövelni, plusz a víz elég erőteljes támadó elem és Kisame annak a mestere. Nem kell neki állandó jelleggel óceánt idéznie és nem is tenné Kakuzu villám elemű szíve miatt.


Összegezve nagyon egy szinten vannak amúgy és Kakuzu halála nagy marhaság volt. Szét kellett volna tépje Kakashit, Shikamarut, Inot meg Chojit 2 perc alatt, pláne úgy, hogy Hidan is ott volt, aki szintén nem gyenge egyáltalán.


Egy Kisame vs Kakuzu harc pedig érdekes lenne és mindkettő győzhet. 50-50%-ot mondok, mivel mindkettő kegyetlen masszív és kegyetlen erős karakter.


(Mellékesen megjegyzem: Kisame lenyomta lazán Killer Beet és a 8 farkút, míg Sasuke a csapatával alig bírták legyőzni, sőt, nem is bírták, mert Bee megmenekült, átverte őket. De mondjuk tény, hogy szerintem Kakuzu is lenyomná Beet.)

2018. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát nemtom. De látom te vágod ezt a témát :D Akkor kérdezek tőled még egy nagyon necceset: Minato vs Itachi

Ez nehéz mert pl ha minato szét szórja a kunaiait mindenhova Itachi nemtom mennyire tudna lépést tartani vele... De itachi meg... Itachi tehát valamit biztos kitalálna. Hát.. szerintem 51% Itachi 49% Minato (minato a 2. kedvencem)

2018. júl. 31. 17:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Minato vs Itachi? Mindkettő intelligens amúgy. Itachi az árverés mestere, tehát az egész harc úgy történne, hogy nem az a valóság, amit mi látunk. Az Itachi vs Kisame harc is olyan volt, hogy az első másodperc után genjutsu volt az egész. És Kisamenak ott van Samehada, ami egy élőlény amúgy, de mégse húzta ki Kisamét a genjutsuból. Szóval érdekes, de ez is bizonyítja, hogy Itachi genjutsu téren nem szarral gurít. Biztos vagyok benne, hogy Minato is így járna. Csak ugye később (SPOILER!!) kiderül, hogy Minatoban is volt Kurama erejéből valamennyi. Ha azt a Minatot nézzük, akkor azért az nem szar. Szóval hát úgy már nehéz kimondani, de Itachi valószínűleg átverné és meglógna úgy, hogy nekünk se tűnne fel. De ha Kurama nélküli Minatot nézünk, akkor szerintem az az 51-49% Itachi javára reális lehet. 🤔 Mert ugye Itachi a Sharingan miatt szemmel tudja tartani Minato összes kunaiját és az Amaterasuval meg tudja semmisíteni őket még a levegőben, vagy eltéríti őket másik kunaival, hisz Itachi a dobócsillagokkal és dobókésekkel megintcsak olyan szinten tud bánni, hogy nagyon. Szóval érdekes ez. Én tényleg ez az 51-49% mellett vagyok.
2018. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi. Meg ha minden cérna szakad akkor még ott az izanami
2018. júl. 31. 18:58
 10/18 anonim ***** válasza:

Jaja.


Egyébként egyik barátom, aki még nálam is nagyobb Naruto fan, azt mondja, hogy Kakuzu simán vinné Kisamét. Most erről beszéltünk. Lehet én is azt mondom, hogy végül Kakuzu nyerne és olyan 70-30% Kakuzunak. De mindenképpen hatalmas bunyó lenne, mert Kisame nem adja magát és ha keresel videót YouTubeon víz elemű támadásokról, akkor látni fogod, hogy olyanok vannak, hogy az nem szar. Szóval kegyetlen nagy bunyó lenne ez, az biztos, de többségében Kakuzu nyerne szerintem is.

2018. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!