Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki a cigányo...

Miért hiszi mindenki a cigányokat erősebbnek mint egy átlagos magyar embert?

Figyelt kérdés
Nem értem mitől másabb egy KISEBBSÉG mint egy MAGYAR ember?Miért félnek sokan a cigányoktól?(nem általánosítás de mindenhol azt látni,hogy "óvakodj a cigánytól ne szólj vissza neki")Egy magyar ember bármikor összetudna csapkodni egy cigányt.Lásd a skinheadektől nagyon félnek meg a punkoktól. Értelmes válaszokat várok,véleményeket stb.
2010. aug. 12. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért félnek tőlük, mert erősebbek, hanem azért, mert ha pofánversz egyet, akkor visszajön a húszfős kiccsaláddal... Meg szinte mindnél van kés is, és nem félnek használni se, mert nekik a börtön második otthon, minden tesóka ott van.
2010. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%

1. jól mondja...csak azért tudnak rettegésben tartani falukat/városokat, mert nagy a család és nem bírják ha beszólnak nekik.

Egyedül, kés nélkül valószínűleg nem sokra mennének, de ilyen manapság nincs.

2010. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyedül fegyvertelen cigány NINCS.
2010. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem erősebbek, inkább szívósabbak. Ez a helyzet, amiben most élünk, még kedvez is nekik. Ha valami rosszat tesz neked, esetleg szóvá teszed, hogy nem kéne, ez történik:

-Ahogy előttem leírták, hazafut, visszatér huszadmagával: bicska, szamurájkard, és hasonló "magyarvágó ollókkal".

-Ott fekszel véresen, kijönnek a rendőrök, jól leüvöltik a fejed, hogy ne legyél ilyen r.ohadék nácifasiszta, mert Isten megver, és a Pokolra jutsz.

2010. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek az összes előttem lévővel,de még1 indokot tudok mondani(azaz mesélni)

Voltunk osztállyal sportág választón ősszel és mi csak szépen sétálgattunk (én meg a barátnőm 2-en mert mindenki mehetett amerre akart) és egyszer csak azt éreztem hogy a mellettem lévő barátnőmet úgy meglökték(belerohant) hátulról hogy még engem is magával rántott ...(iszonyú erős lökés volt) 1 cigány csaj volt az de mi nem szóltunk nekik(nem vagyunk azok a visszaszólok meg leverlek típusok..)mentünk tovább mert gondoltuk biztos véletlen volt....erre elénk jön a nővérével és elkezdtek egyszerre üvöltözni (teli torokkal)a barátnőmmel hogy mit képzel magáról hogy beléjük megy,meg hogy nekik megy meg hogy hát nem tudjuk hogy ő kicsoda mi?!mi?! meg nagyon nagyokat ordibáltak de akkor is csak tűrtük és a barátnőm KÉRT BOCSÁNATOT azt mondta hogy jó sajnálom és elindultunk az ellenkező irányba hogy minél gyorsabban elkerüljük a bajt de ők visszarántották a barátnőmet a kezénél és üvöltöztek tovább!Fogalmam sem volt mit tegyek mert idősebbek voltak nálunk de nem akartam ott hagyni a barátnőmet egyedül....Nem emlékszem hogyan de a végén hagytak elmenni...próbáltunk nyugodtak maradni de nagyon megijedtünk és "sétáltunk" amilyen gyorsan csak tudtunk...Utána már csak úgy mentünk bárhova hogy voltak körülöttünk még vagy 6-an de köztük fiú is.


Ezzel azt akartam mondani hogy (mi megúsztuk ennyivel de ) nem elég hogy mindegyiknél van valamilyen fegyver és csapatostól jönnek,de ráadásként ők kötnek belénk és ha nem szólunk vissza akkor sem szállnak le egy darabig!

14/L

2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Anno velem is történt ilyen, a megszokott "van egy cigid"-el kezdődött én mentem volna tovább csak hülye haverom mondta neki hogy nincs amire ők harapnak,lett egy nagyobb szájkarate igaz ekkor előkerült az unokatesó aki jött a sörösüveggel majd amikor elkezdtek ide oda borulni (kis segítséggel :P) előkerült a família,ekkor úgy láttuk jobb lesz elfutni végül azonkívül hogy leöntöttek valami büdös piával nem lett nagyobb bajunk,de biztos nem úsztuk volna meg ha megvárjuk míg odaérnek a szamuRAJok.
2010. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ők visszajönnek a családdal, én meg egy két kocsis skinhead brigáddal. Akkor mi van? Énis tudok embereket hívni nem?:)
2010. aug. 12. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Skinheadeket, ugyan, azt se' tudják, mi az... Győr "problémás" részén laknak a rokonaim (akik nem "problémásak", csak ott kaptak lakást), a kollégiumból hazafelé mindig benézünk hozzájuk, rajtam bakancs, katonai- vagy "őrgatya", fekete White Power-es, NMO-s, vagy zenekaros póló, ha olyan az idő, bomber. A "problémások" kinn ülnek a ház előtt, a tüdő/szívbajos "problémás"-gyerekek 3-4 évesen szívják a dekket. Velem még -lekopogom- nem balhéztak, pedig a rokonoknak néha "eleresztek" egy Kitartást, vagy Sieg Heil!-t. De... Egyszer, amikor ültünk volna be a kocsiba, hogy húznánk haza, megpillantottam egy kereszt alakú vasat (olyan kerék-leszerelő izé... bőrműves leszek, nem autószerelő. :-D) a kocsi mellett a földön heverni, ami az odaérkezésünkkor még nem volt ott.
2010. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
...Ha nem félnék a lincseléstől, akkor a "közvetlen főnökeim" nevében úgy s.eggbe rúgnám a tolvaj fajtátokat, hogy fel se kéne szeletelni a "sonkátokat" a cigánypecsenyéhez!-gondoltam. Szerencsére a kocsinak nem lett semmi baja, és remélhetőleg nem az én NS-létem miatt akarták szétboncolni. Mivel még van pár évi részlet a járgányon, apám sem nagyon örülne a mélyen tisztelt romák akcióinak, pedig gyűlöli a rasszizmust. Szóval szerintem azt sem tudják, mi az a skinhead, de a szájuk az jár. Família, szamurájkard, sipárgás van, tájékozottság nincs.
2010. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem erősebbek,de bandába járnak.A magyar meg egy megalkuvó,összetartani képtelen nép.
2010. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!