Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animeaddits pontosan mire...

Az animeaddits pontosan mire is való?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mire való az oldal. Mangákat lehet rajta olvasni? Vagy animéket nézni?

2018. júl. 29. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Többnyire csak egy anime adatbázis és sorozatkövető, olyanoknak, akik nem tudnak vagy nem akarnak jobbakat (szinte bármi mást) használni. Ez van magyarul, szóval magától értetődő, hogy ha így ez van, akkor ez van.
2018. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Elsődlegesen fansub oldal, vannak saját projektjeik.

Ezen kívül vannak rajta mangák is amiket lehet olvasni. (nem csak saját projekt). De kompletten foglalkozik az ázsiai kultúrával is, cikkeket találsz rajta, ismertetőket magyarul. Rengeteg mindent, egy animésnek szerintem alap oldal. :)

2018. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sok minden össze van rajta gyűjtve. Én mondjuk csak arra használom, hogy a saját fordításaimat feltöltsem. A Tower of God című koreai manhwát fordítom ott, ajánlom mindenkinek, jó történet.
2018. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez a legnagyobb magyar oldal, ami a japán kultúrával, azon belül is hangsúlyosan a manga és anime világával foglalkozik. Többnyire ismertetők, és fansub-ok vannak fent, de sok a kultúrával kapcsolatos projekt és bejegyzés is. Mindig vannak aktuális projektjeik (anime fordítások) és rengeteg tag fordít mangákat szabadidejében, amiket az oldalon el is tudsz olvasni. Ha esetleg az animék, filmek zenéit keresed, a legtöbbet itt meg is találod! Egy tömény adatbázis, tele minden jóval :3
2018. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!