Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a LOL-könyvekről?

Mit gondoltok a LOL-könyvekről?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvencetek? Melyiket nem szeretitek? Leírhatjátok azt is, hogy miért. :)

#Rocksztárt kaptam karácsonyra #Cinder és Ella #Szívzűrterápia strébereknek #Toplistás szerelem #Sz mint szűz #Mire hó a rosszfiú? #Csókelvonó kockáknak #Lángra lobbant nyár #Tizenhat csók #Kamuzások kavarások
2017. jún. 8. 20:06
 1/4 Rebecca Johnson válasza:
Nekem a Szívzűrterápia strébereknek nagyon tetszett, engem lekötött, alig tudtam letenni! Azt nagyon ajánlom, hasonlóan vagyok a youtube sztár lettemmel és a rocksztárt kaptam karácsonyra is fantasztikus!
2017. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vivien Holló válasza:
Imádom őket!!! Olvasd el, mert megéri. Nekem a Cinder és Ella, a Mire jó a rosszfiú?, a Vakrandi a végzettel és a Toplistás szerelem volt a kedvencem!
2017. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikikrupl17 ***** válasza:

Az én kedvencem:

Toplistás szerelem,Menő riadó kambodzsában,szív zűr terápia strébereknrk, csók elvonó kockáknak,

Cinder és Ella,segítség youtub sztár letem,az êg a földig ér,titkok és ekxek éjszakája,láthatatlan mellény luzereknek amugy nagy kedvenceim szerintem nagyon jó

2017. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Szívzűrterápiát olvastam, az a kedvenc könyvem. Még a Becsavart szerelemre vagyok kíváncsi. Az jó könyv?
2017. jún. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!