Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerelmes anime?

Zsanettkl kérdése:

Szerelmes anime?

Figyelt kérdés

2 fajtát keresnék

Ha létezik ilyen anime


1.olyat amikor egy lány 2 fiuba szerelmes egyszerre

És választania kell


2. Amikor a suli csöndes lánya beleszeret az osztály menő fiujába vagy forditva

De az fontos hogy csak a végén jöljenek össze



2018. júl. 29. 22:18
 1/7 anonim válasza:

A narutó nem feltétlen erről szól de imádom.

Sztory van egy nagyképű egyébkén nagyon erős krapek akit sokan kiközösítenek elinte de aztán sok barátra tesz szert és megjelenik egy félénk szótlan lány kb a 100. rész után sokáig húzzák és eleinte nem tetszik narutónak

de aztán a shippuden sorozatban meg már gyerekeik vannak

A sima narutó 220 részes a shippuden meg kb 800 szóval hajrá! :)


a220 rész alatt naruto 3évestől elérik a hatig aztán a 8 ig 12 ig utána a végén 13-14kb a sippudenbe meg 15-16 és így megy tovább.

2018. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

a naruto a kedvenc animém

Imádom

Annyit sirtam rajta

Minden karakter halálát egy napig sirattam

Főleg

Jirayát

Minden héten nézem a borutot

Habár nem ér fel narutohoz

2018. júl. 29. 23:44
 3/7 anonim válasza:

Igazság szerint a Naruto nem éppen egy szerelmes anime, vagy legalább is nem az a fő cselekményt mozgató szál, mivel egy shounen műről beszélünk.

Viszont, ha a fent leírtaknak megfelelőt keresel akkor tudok néhányat ajánlani:


1. fajta:

- Nana (szerény személyemnek ez egy fájdalmasan szomorú anime. Kissé sokat sírtam rajta. A vég kifejlett őszintén szólva nem tetszett, túlságosan is hasonlít a való élet fájdalmaira. Én úgy vagyok vele, ha már az élet sokszor szívás, akkor az animék legyenek boldogok, de természetesen nem erőltethetjük másokra a véleményünket és legfőképpen nem várhatjuk el, hogy ezeket megfogadják/betartsák. Tetszett, de számomra túl szomorú volt.)

2. fajta:

- Sukitte Ii Na Yo (ez tökéletesen megfelel a csöndes lány, menő fiú leírásnak)

- Kaichou wa Maid-sama (itt a lányt nem nevezném csöndesnek, de tény és való, hogy a fiú az iskola legmenőbb szívtiprója)

- Shugo Chara (itt a lány szintén nem a csöndességéről híres, de emlékeim szerint a fiúnk eléggé a középpontban ragyog)

- Kimi ni Todoke (csöndes lány, de a fiú nem a legmenőbb, ennek ellenére szerintem van pár igazán cool pillanata)

- Nodame Cantabile (na már most, ez egy kissé eltér az eddigiektől, mivel ez alapjáraton egy zenés manga, méghozzá komolyzene, valakiket ez eltántorít, de én előszeretettel ajánlom neked. Különleges és nagyon aranyos. Menő fiú és csöndes, majd egyre inkább magabiztos lány. Szerintem egy pompás történet)

- Parasyte (elsősorban nem a szerelmi szálra koncentrál, de nem lehet tagadni, hogy nagyon fontos, ugyanis végig jelen van. Kissé véres, de ha bírod az ilyesmit akkor minden rendben. Én személy szerint nagyon imádtam és lehengerlő egy anime, milliószor megnézném. Erősen ajánlom, habár egyik fél sem kiemelkedő az iskolai ranglétrán híresség szempontjából.)


Remélem tudtam segíteni neked. Ha valamelyikhez kedvet kaptál, akkor jó anime nézést kívánok neked. A helyesírási és szóismétlési hibákért pedig bocsi :D

2018. júl. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bokura ga ita, Ookami Shoujo to Kuro Ouji (nem valami csendes a csaj, de a fiú a suli hercege), Ao haru ride, Itazura na kiss,Itsudatte Bokura no Koi wa 10 Centi Datta
2018. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sword Art Online. Go-go animen megtalálod és gyönyörű. nagyon jó anime, nem szeretem annyira az animéket, de ez nekem is tetszett. Van Sword Art Online II-is, meg második évad, meg az ORdnial Scale(ami egy film).
2018. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fruit basket, két fiuba szerelmes a csaj.

Kimi ni todoke, nagyon jó anime ajánlom. (a kedvenc animém)

2021. jan. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó te láttad egyáltalán a Fruits Basket-ot? Nem két fiúba szerelmes a lány, szó nincs arról
2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!