Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » MondoCON-on szeretnék cosplay-...

MondoCON-on szeretnék cosplay-t felvenni. Szerintetek baj, ha nem egy konkrét karakternek öltözők be?

Figyelt kérdés
Sokat láttam, hogy mások csak szimplán felvettek egy kimonót, vagy állatfület. Az én elképzelésem is hasonló lenne. Egy maid(cseléd) cosplay-re (fekete-fehér, masnis és kötényes) gondoltam cicafüllel. Szerintetek milyen lenne?

2018. júl. 31. 12:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. Nem gond, ha nem egy adott karakternek öltözöl be. Vannak páran, akik be sem öltöznek és vannak olyanok, akik úgy mennek Con-ra, hogy azt sem tudják hol vannak. >< Szóval hajrá! ^^
2018. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig mindig beöltöztem valakinek MondoCON-on, most gondoltam kicsit változtatok!
2018. júl. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!