Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretnék megnézni egy hosszab...

Szeretnék megnézni egy hosszabb animét. Melyik legyen az?

Figyelt kérdés
100+ -osra gondoltam. De nem tudom, melyik érné meg a legjobban. Mindegyikről mondanak hideget-meleget. A személyes véleményekre lennék kíváncsi.

2018. aug. 12. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
A Hunter x Hunter (2011) összesen 148 részes, nagyon jó, végig jó marad a minősége, nem úgy mint pl. a Fairy Tail-nek. Szóval teljes mértékben megéri megnézni. A Gintamáról jókat mondanak, bár azt nem láttam.
2018. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, a kulcsszavaknál One Piece-t akartam írni
2018. aug. 12. 22:20
 3/13 Krúdy Gyula ***** válasza:
73%

One Piece-t javasolnám.


Ami miatt nálam ez felülemelkedik a többi végtelen részes anime fölé az az, hogy a főhősök nem csupán sodródnak az árral, hanem mindannyiuknak megvan a célja amit el akarnak érni. Bleac, Fairy Tail szintén kedvenceim, de ott a hősök az eseményekkel haladnak, és nem teremtik azokat.


One Piece


Pozitív: Eszméletlen karakterek, leleményesség, humor, elszántság, hűség, drámai-epic momentumok. És még mindig nincs vége, és még mindig tud ujjat mutatni amitől lefordulok a kanapéról. Brutális történetvezetés - eszméletlen karakter előéletekkel.


Negatív: 2., vagy 3. részben egyetlen részig van egy kutya aminek szörnyű japán emberi ugatás hangot adtak :D Őt túl kell élni, és ennyi. Miatta előre elnézésed kérem :D.

2018. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Initial D
2018. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Azon gondolkoztam, miért lett lepontozva a #3-as, de mindegy, az emberek nem tudják elfogadni azt a véleményt, ami ellenkezik az övékkel, ez van.


Személy szerint ajánlanám:


Fairy Tail: nekem végig tetszett, most jön a 3.évad, a vége kicsit össze lesz csapva, de hát ez van. Egy jó, szórakoztató anime. Nem kell művészi alkotást várni, ez csak szórakozás


Bleach: Javaslom, hogy ugord át az összes filler részt, és esetleg az utolsó arc-ot is. Animeként befejezetlen, de ha átugrod a fillereket nagyon jó.


Gintama: Nekem nem jött be, de azt mondják nagyon jó.


One Piece: Csúnya rajzolása miatt nem néztem meg, de azt mondják nagyon jó.

2018. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
#5: Nyilván azért lett lepontozva, mert az egy kaptafára épülő neverending shounen-ek pont nem abba a kategóriába tartoznak, amiket annyira megérné megnézni. Mialatt végignézed a 300 résznyi Bleach-et, megnézhetnél helyette 10 átlag hosszúságú animét, amik mondjuk még jók is. Az sokkal jobban megéri.
2018. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Fairy Tail! Mestermű *^*


Inuyasha! Szintén, csak a végét kicsit elsiették sajna... de attól még nagyon jó! :D

2018. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, csakhogy a kérdező 100+ részes animéket kérdezett, és csak a shounenek szoktak ilyen hosszúak lenni. Tehát a válasza hasznos volt, nemúgy mint a tiéd.
2018. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm, Egyetértek veled, a Hunter x Hunter tényleg zseniális, kár, hogy Kurapica története nincsen befejezve, pedig az övé érdekelt a legjobban. A Gintama pedig tényleg zseniális anime, bár kell neki jó pár rész, mire beindul, de a humora addig is fergeteges.


#2 köszönöm, hogy ajánlottál, eddig is nézegettem, de nem mertem belekezdeni, mivel a grafikája nem annyira tetszett (tudom, hogy nem a grafika a legfontosabb, de azért több mint 800 részen át ilyen...) viszont a karakterek előélete kíváncsivá tett, szeretem a jó háttérsztorikat.

Szerintem teszek vele egy próbát.


#5 neked is köszönöm, a Fairy Tailt akkor biztosan végig fogom nézni, kár hogy elkapkodták a végét, viszont legalább van befejezése, és a sztori tetszik, jó kikapcsolódás



#7 úgy tűnik, minden hosszú animének elsietik a végét :( de azért már eddig is érdekelt az InuYasha ebbe is bele fogok nézni mindenképpen. Köszi neked is

2018. aug. 16. 19:38
 10/13 anonim válasza:
A One piece-nek a grafikája folyamatosan javul, a 2 éves kihagyás után pedig rohadt jo, ráadásul az elejétől nem is várnék többet mivel 1999-ben kezdődött.
2018. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!