Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok nekem olyan animéke...

Mondanátok nekem olyan animéket amikhez még nincsen magyar felirat?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyakorolni olyan animéken amik még nincsenek lefordítva. Nagyon megköszönném ha írnátok egy párat.

2018. aug. 23. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mármint japánul szeretnél gyakorolni, és RAW-okhoz készíteni magyar feliratot, vagy angolul szeretnél gyakorolni, és angolra vagy más nyelvre már lefordított animék feliratait szeretnéd magyarra fordítani?
2018. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Ismét #1-es vagyok. Szóval, ha szimplán csak angolról szeretnél magyarra fordítani, esetleg használhatod az alábbi linket:

[link]


Mint láthatod, ez olyan animék listája, melyekhez (elméletileg) nincs fordítás. Ettől függetenül, ha tényleg biztosra akarsz menni, előtte ellenőrizd (pl. IsshoTosho vagy AniDB oldalakon), hogy a választott mű tényleg nem szerepel-e valamely fordító vagy csoport projektjei között.


Jó munkát! :)

2018. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen angolról szeretnék fordítani. Nagyon szépen köszönöm. :)
2018. aug. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!