Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik volt az az...

Fannibda kérdése:

Nektek melyik volt az az anime amin a legjobban sírtatok, vagy a legjobban meghatott titeket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Wolf's Rain


Nem vagyok az a "minden szomorú(nak szánt) animén kibőgöm a szemem" típus, de itt 1 vagy 2 részt a vége felé szinte végigsírtam.

2018. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
cowboy bebop
2018. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
K-on
2018. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kimi no na wa (movie) és mint anime sorozat: Charlotte
2018. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Krúdy Gyula ***** válasza:
One Piece - Soha nem gondoltam volna, hogy az egyetlen dolog ami meg fog siratni az egy hajó lesz.
2018. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán az Akame Ga Kill (bárki bármit mondd van benne érzelmes jelenet :D)

Re:Zero

2018. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Wolf's Rainra +1.

Angel Beats. Főleg a második fele az animének.

Natsume széria. (3-4 éved talán ha jól emlékszem... azok a részek, ami Natsume múltjáról szól. De a yokai-okkal kapcsolatosan is voltak részek, amiken bőgtem.)

X TV (X 1999) rengeteget sírtam szintén.

Saraiya Goyou - A legvége.

One Piece - itt voltak több történetrészek, ahol elpityeregtem. Egy konkrét arcot meg szinte végig bőgtem. (nem írom le konkrétan melyik mert elég nagy spoiler lenne, de ha ismered az animét akkor az Ace-s részek.)

2018. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

plastic memories


Szerintem nagyon jó és érdekes története van!

2018. aug. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Cserhalmi Cintia ***** válasza:
Az Assasnination Classroom-nak szomorú vége van, nem sírtam rajta,mert nem vagyok egy sírós típus, de tényleg mwgható a vége. Ajánlom.
2018. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

AIR - gyönyörű anime, ha érzékenyebb típus vagy már 4-5 rész után sírsz, és onnantól 1-2 részenként megint és megint. Ha kevésbé vagy érzékeny, akkor csak a vége fele fogsz. Pár csomag 100-as zsepit mindenképp készíts be!


Elfen Lied - Az utolsó részen sokat lehet.


(Egyébként ha szereted a drámát, ajánlanék egy filmet, nem anime, de nagyon érzelmes, jó film: Csillagainkban a hiba.

2018. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!