Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime is gay, for losers? Ti...

Anime is gay, for losers? Ti mit gondoltok erről? Több lenn

Figyelt kérdés

Biztos hallottátok már a kérdésben szereplő kijelentéseket az animéről, de vajon mit gondoltok róla?

Én szerintem nem teljesen igaz, mert valóban vannak jó animék amik nem gyerekesek, és szólnak is valamiről. Viszont nagyon kevés van belőlük, kb. az animék 5 százaléka. A többi százalékban vannak azok az animék, amik miatt mondják a címben szereplő kifejezéseket. Tehát vékony cérnahangon vernyákoló kislányok (onííícsan, kávájííí), furcsa szerelem, prűd japán lányok (akik ütnek ha a fiú véletlenül meglátja őket "vmilyen" helyzetben), továbbá ordítozások, ripacskodás és a szokásos kliséhalmaz...

Még1x mondom, hogy nem minden anime rossz, de viszont a java az, és sajnos a matematika szerint 5-től fölfele kerekítünk... (95)



2018. szept. 6. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2018. szept. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nagyon túl van lihevge ez a téma. Mindenki nézzen amit akar, nem értem miért akarnak néhányan ebbe beleszólni ennyre görcsösen...
2018. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Amit meg pláne nem értek, hogy a 'gay'-t minek kell negatív előjelként használni, amikor nem az (:

Akinek ez a véleménye az egy idióta troll, ez nem egy olyan felvetés amin filozofálni kéne.

2018. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Provokatív

Ignoráns

Szóra sem érdemes

2018. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-jaja, igazad van, túl van lihegve nagyon is, ezért szeretném megérteni hogy miért és hogy ti mit gondoltok...


3-az a baj, hogy a legtöbben akik azt a "gay-os" dolgot mondják az animére, nem is láttak egy epizódot sem, csak követik a tömeget...


4-nem igaz, pont hogy beszélni kell róla, hogy megértsük az ok-okozatot

2018. szept. 6. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"akik ütnek ha a fiú véletlenül meglátja őket "vmilyen" helyzetben"


Azért azt nem mondhatod, hogy minden tsundere karakter rossz, prűd stb. Tény hogy a háremekben található standard karakterek baromi kidolgozatlanok és idegesítőek, viszont nagyon sok jól megírt és érdekes karakter is beleesik a tsundere definíciójába, pl. Makise Kurisu, Sakura Kyoko, Suzumiya Haruhi, Okabe Rinaro, Edward Elric, Tohsaka Rin, Sohma Kyo, Soryu Asuka, Viktorique de Blois stb., lehetne még sorolni.

2018. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én szerintem nem teljesen igaz, mert valóban vannak jó animék amik nem gyerekesek, és szólnak is valamiről. Viszont nagyon kevés van belőlük, kb. az animék 5 százaléka"


És ugyanez pontosan elmondható a nyugati filmekről, illetve sorozatokról is, szóval nem értem hol ezzel a probléma

2018. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A történet a lényeg, nem a formátum. Egy jó történet az jó történet akkor is, ha könyv, film, sorozat, opera, képregény vagy anime, stb. Akkor is, ha horror, sci-fi, fantasy, dráma, vígjáték, stb. Ezek csak a máz. A lényeg a történet, a karakterek, a filozófia. Egy fantasy-akció anime is lehet mély, lásd Fate/Zero. És egy élőszereplős dráma is lehet borzalmasan sekélyes, unalmas, stb. Aki a máz és a belső minőség közé egyenlőség jelent rak, az egyszerűen felszínes.
2018. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os: én nem a tsundere karakterekről beszélek, hanem ugy általánosságban akármelyik lány reakciójáról, akinek meglátják véletlenül a bugyiját... Amugy meg azok a karakterek amiket felsoroltál, mind jó animékből vannak (Fate/stay night, FMA, Steins gate), én nem ezekről az animékről beszélek


7-es: ez nem igaz. Élőszereplős filmből sokkal több van ami jó, százalékot nem írnák, de több mint az animés...

2018. szept. 6. 20:57
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

"7-es: ez nem igaz. Élőszereplős filmből sokkal több van ami jó, százalékot nem írnák, de több mint az animés..."


Hány animét és hány filmet láttál, amiből ezt a statisztikát leszűrted? :D

2018. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!