Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok animét ajánlani ma...

Tudnátok animét ajánlani ma estére?

Figyelt kérdés

Szívesen megnéznék valami jó kis vicces animét. Jó lenne valami könnyed hangvételű, de tényleg szórakoztató.

Már rengeteg animét láttam, de remélem vannak, amik még felfedezésre várnak :D

Előre is köszönöm! ^^



2018. szept. 7. 20:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"Naruto - Death Note - Steins;Gate"


Höh... a DN még csak-csak, de a Naruto-t egy lapon nem lehetne említeni a Steins;Gate-tel

2018. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szentháromság, csak az animés kérdések alatt fixen ott van valamelyik vagy mindegyik anime:


Mirai Nikki, Tokyo Ghoul, Attack on titan, Death Note, Steins;Gate, Boku no Pico, Naruto... Vannak közöttük jók amúgy, csak nem mindig sikerül bemérni a válaszolóknak, hogy ezeket melyik kérdés alá kéne beírni.

2018. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#10: A Steins első felének is van valami a hangulatában, ami azt sugallja, hogy itt valami nagyon rossz fog történni, ez többek között abban is megnyilvánul, a főszerepő már az első részben talál egy hullát. Milyen könnyed, idilli indítás, persze. Ráadásul az anime sötét színvilága sem egy vígjátékhoz illik.

De ami a leginkább a "könnyed" ellen szól, az az, hogy ez nem egy sima battleshounen vagy egy iskolai slice of life, hanem egy jól kidolgozott sci-fi, tehát ha nem nézed figyelmesen, simán elvesztheted a fonalat. Ez nem az a fajta anime, amire elég csak lefárasztott aggyal félig odafigyelni és úgy is összeáll a fejedben az egész. Itt tényleg figyelni kell. Ugyan van benne humor, de egyértelműen cselekmény-központú az anime.

Éppen ezért nem értem, hogy miért pont egy ilyen kérdés alatt reklámozod az animét, hiszen egyáltalán nem az a könnyed, agykikapcsolós fajta, amit a kérdező keres.

Nyilvánvalóan mindenkinek megvannak a saját preferenciái, és a Steins;Gate szerintem is nagyon jó, de azért egy ilyen kérdés alá beírni mégiscsak olyan, mintha a Narutót írnánk egy slice of life vagy seinen ajánlóhoz.

2018. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
29%
Nos, a Steins;Gate a legzseniálisabb anime, amit valaha láttam. Majdnem minden animés kérdés alá beírom, még hogyha csak egy icipicit is eszembe jut a kérdésről az anime.
2018. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Na, ilyenen ne vitázzatok már.

Ha beírtad, akkor beírtad, mert nagyon szereted.

Igazad van abban, hogy ha eszedbe jut valamiről, akkor már írod is be a kommentbe, mert esetleg megjön a kedve valakinek hozzá. Viszont a másik személynek is igaza van abban, hogy a legjobb válaszok azok, amik tényleg megfelelnek minden kérésnek.

Szerintem hagyjuk ennyiben.

2018. szept. 7. 22:47
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

KonoSuba évadok :d

garantálom, hogy tetszeni fog

2018. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%

Meganebu!

Osomatsu-san

Binan Koukou Chikyuu Bouei Bu Love!

Mahou Shoujo Ore

Akkun to Kanojo

2018. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további ajánlásokat! :D


#16-os: Ezt már régebben tervbe is vettem. Most meg is fogom nézni ^^


#17-es: Ó, az Osomatsu! Az nagggyon jó! Meg az Akkun to Kanojo is :) A Binan Koukou Chikyuu Bouei Bu Love! címűt még nem ismerem, majd lecsekkolom. :D

2018. szept. 8. 08:56
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

"Nos, a Steins;Gate a legzseniálisabb anime, amit valaha láttam. Majdnem minden animés kérdés alá beírom, még hogyha csak egy icipicit is eszembe jut a kérdésről az anime."


Egy dolog non-stop hangoztatni, hogy neked mi a személyes kedvenced, és egy másik dolog ajánlani valami olyat, ami valóban kielégíti a kérdező igényeit. De azt hiszem feleslegesen magyarázom ezt, mert te leragadtál ott, hogy neked tetszett a S;G, és akkor mindenki másnak is az arcába kell tolni, függetlenül attól, hogy olyat keres-e, vagy valami teljesen mást, mint például jelen esetben is. Dióhéjban ugyanazt csinálod, mint a "kampfer-es válaszoló", csak éppen egy jó minőségű animével, de egy idő után akkor is bosszantó.



Kérdezőnek:

Amiket úgy láttam még nem írtak, és vígjáték-slice of life-ok:


Hinamatsuri

Barakamon

Sakurasou no Pet na Kanojo

Usagi Drop

Hataraku Maou-sama!

Nichijou

2018. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Blend S nagyon vicces anime és szerintem tökéletes a kikapcsolódásra
2018. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!