Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok animét ajánlani ma...

Tudnátok animét ajánlani ma estére?

Figyelt kérdés

Szívesen megnéznék valami jó kis vicces animét. Jó lenne valami könnyed hangvételű, de tényleg szórakoztató.

Már rengeteg animét láttam, de remélem vannak, amik még felfedezésre várnak :D

Előre is köszönöm! ^^



2018. szept. 7. 20:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ó, még jöttek ^^ És pont ilyeneket kerestem, csak már a nagyját sajna láttam :)


#19-es válaszoló:

A Sakurasou no Pet na Kanojo és a Hinamatsuri még új, biztos megnézem őket. A Barakamon, a Nichijou és az Usagi Drop telitalálat. Nagyon jók :D


#20-as válaszoló:

Egyetértek veled. Azon jókat lehet nevetni. Én asszem sírtam is XD


Köszönöm szépen! <3

2018. szept. 8. 19:13
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor hogy relevánsabbat is ajánljak: Bungou Stray Dogs
2018. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Toradora

Kimi ni Todoke

Tonari no Kaibutsu-kun

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Non non Biyori

Special A

Ouran Koukou Host Club

Charlotte

Watamote

Watashi ga Motete Dousunda

Hanasaku Iroha

2018. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

D-Frag!

Danshi Koukousei no Nichijou

Fukigen na Mononokean

Hataraku Maou-sama

Karakai Jouzu no Takagi-san

2018. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

hosszú anime, az eleje kicsit lassan indul, és NAGYON japán a humora: Gintama

első sorban paródia anime, másodrész Shonen, majd ami a csövön kifér. Sosem tudod mire számíthatsz a következő pillanatban. Van amikor egy sima vacsorából is vérre menő küzdelem válik. Az drámai pillanatok pedig tudnak ütni, mint egy gyorsvonat.

2018. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Saiki Kusuo no PSI-nan <3 vicces es aranyos is :3 az egyetlen problema hogy nincs hozza vegig magyar felirat (ahogy az egyik korabbi hozzaszolo altal emlitett Bouei-buhoz sincs, pedig az is zsenialis >w< csak mind2 tele van olyan szoviccekkel, amiket nem konnyu atultetni magyarba, es gondolom ezert dobtak oket...de ha megy az angol, akkor mindkettot ajanlom:D)

Meg ott a Senyuu, ami rovid, kb 5 perces reszekbol all, szeretnivalo karakterekkel :3

Fudanshi Koukou Seikatsu - szinten rovid reszekkel

Hoozuki no Reitetsu

Ixion Saga DT

Kore wa Zombie Desu ka?

Mahou Shoujo Ore - ebben nem vagyok biztos hogy van-e magyar felirat, mert amikor kijott 1 resze mar rohantam is nezni angollal xDD

Nanbaka

Orenchi no Furo Jijou - szinten rovid reszek, a sellofiu hangja pedig Ume-chan <3 (ez volt az 1.szerepe lol)

Uchouten Kazoku - ha meg nem lattad akkor mindenkepp ajanlos, aranyos kis alakvalto tanukikkal a foszerepben :3

2018. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az újabb ajánlásokat.


#22-es: A Bongu Stray Dogs-t már láttam, tényleg jó. De asszem a második évadát nem néztem meg. De most beütemezem :)


#23-as: A Watamote és a Non non Biyori érdekesnek tûnnek. Ez is megy a listára :D


#24-es: A Karakai Jouzu no Takagi-san előzetesét láttam már és kíváncsi is voltam rá, csak nem írtam felva címét így el is feledkeztem róla. Köszi ^^

A D-Fraget valamikor elkezdtem, de nem tudtam vřgignézni. De lehet, hogy csak nem volt hozzá hangulatom, szóval újra nekifutok :)


#25-ös: A Gintamával is úgy voltam, hogy első két rész után abbahagytam. Túl eröltetettnek tűnt, vagy nem is tudom. De már gondoltam rá, hogy még egy próbát megér :)


#26-os: A Saiki Kusou no PSI, a Senyuu, az Ixion Saga DT jónak ígérkeznek. Már fent is vannak a listán. :) A Kore wa Zombie desu ka? nagyon ismerős, bár nincs a listámon bejelölve,de majd belenézek. A Mahou Shoujo Ore-t már írta vki, listán van.


Még egyszer köszönöm!

Ja, és az angol felirattal nincs gondom, olyan is jóhet ^^

2018. szept. 11. 09:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!