Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » DARLING in the FRANXX animének...

DARLING in the FRANXX animének lesz folytatása?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm! :)

2018. szept. 21. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Original anime, így bármi lehet, de a TRIGGER nem szokott folytatásokat csinálni a sorozatainak, és ennek is elég korrekt lezárása volt szerintem.
2018. szept. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Remélem nem. Ez a Trigger + A1-Pictures kollaboráció nagyon felsült. Az utóbbi felőlem azt csinál, amit akar, jó animét az utóbbi 10 évben talán kettőt, ha kihoztak, de a Trigger ne pazarolja az erőforrásait arra a szarra.
2018. szept. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán vágyom a folytatásra. Az anime első fele szerintem kifejezetten szórakoztató volt, de a sorozat a kb. 3/4-énél zuhanórepülésbe kezdett, baromi erőltetett és számomra élvezhetetlen lett az egész, jól elrontották a végét. Sokak szerint "korrekt" befejezés volt, de én túldrámázottnak és legfőképpen összecsapottnak látom.
2018. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A korrektet én úgy értettem, hogy legalább volt lezárása, nem úgy, mint egy futó manga/light novel adaptációnak, ahol elvágják a sztorit, és kész. Meg ahhoz képest, mennyi wtf-elemet sikerült az utolsó részekre felhalmozni, az utolsó rész második fele elég kellemes volt.

(#1. voltam)

2018. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
36%
2 féle oldal írt arról, hogy lehet, hogy lesz 2020ban, de nem biztos.
2019. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 galattila válasza:
66%
Én személy szerint nagyon örülnék neki, nagyon tetszett az anime és nem tudom eldönteni amit a VIRM mondott a végén, mikor az emberek elérik a ''csúcsukat'' akkor ismét találkoznak és ezt lehetne utalásnak is venni? lényegében én csak örülni tudnék ha készitenének folytatást és remélem is, hogy lesz. :D
2019. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Lehet kicsit későn ,de én sem tudok a folytatásról(...bár megvallom őszíntén ,h igaz h a 3/4 énél már nem volt olyan jó ,de én élveztem :/ a végét jól kitalálták mert élveztem ,h végre egy anime aminek boldog a befejezése 🙂)
2020. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ki tudja mi jár Atsushi Nishigori fejében. Ha a rajongók elég sokan fogják cseszegetni akkor valszeg engedni fog a rajongói nyomásnak.


Illetve az anime vége sem fejeződött be olyan tisztán, úgyhogy szerintem lesz.

2020. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lakatos federiki jr válasza:
Én szerintem lesz folytatása mert az utolso rész végén vissza ment a földre a lelkük és ulyra találkozna és ugyanugy néznek ki mint a haláluk elött csak annyi hogy mindketö rendes ember én szerintem ezért lesz folytatása de ez csak az én véleményem
2020. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Riker7 válasza:
Még mindig nem jelentettek folytatást és nem is nagyon fognak szerintem. Azt visszont nem tudom, hogy a manga folytatódott-e.
2020. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!