Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach című animének lesz...

Bleach című animének lesz folytatása?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretnénk mi azt barátom... Szeretnénk mi azt... Nos, reménykedem benne, hogyha a manga elér egy pontra, akkor újrakezdik az anime gyártását, de bevallom ilyen híreket még sajna nem hallottam :(

De a remény hal meg utoljára.

Remélem segítettem. :D

2017. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz. A manga tavaly elért egy olyan pontra, amikor már annyira népszerűtlen volt, hogy a Shounen Jump kivágta a francba. Népszerűtlen manga adaptációját pedig nem fogják folytatni.
2017. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos nem lesz,hidd el mindenki szeretné,hogy legyen de ha nem akkor nem.Pedig azután,hogy Ichigo ilyen hatalmas erőre tett szert kíváncsi voltam volna hova jut tovább a sorozat.
2017. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a történet csak szarabb lett, mint volt. Ichigo minden létező erőt megszerzett és továbbra is folyamatosan ugyanaz a séma ismétlődött.
2017. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen pénzügyi okok miatt durván össze lett csapva a manga vége...


Épeszű ember nem szeretné, hogy le legyen animálva a megmaradt manga (annyira borzalmas lett).

2017. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó lenne,ha folytatnák.Viszont azért pl. a Dragon Ball Superhez képest ,amiben már Goku lassan isteni erőre tesz szert .ebben az animében nem tesznek szert mindenféle erőre és rengeteg technikára.Tény,hogy Ichigo megszerzett mindenfélét,de azért annyira nem erőltették túl;elérte a bankait(ezt aki akarja kemény munkával elérheti) , megtanulta a maszk használatát( ez sokat dobott az erején és a sebességén,de lásd Ulquiorra ellen mit sem ért) , Vasto Lord formát is elérte az utóbbi ellen,de azt nem tudja befolyásolni tehát az "nem" is az ő ereje,végül elérte a Final Getsuga Tenshot és alkalmazta a Mugetsut ,de ez is csak egyszeri alkalom volt ,tehát nem tudja többször felvenni kivéve ,ha megint eldobja az erejét ,amit kétlek.Végül megtanulta a fullbring használatát és szerintem elvesztette a hollow erejét s vele együtt a maszk használatát (nem olvasom a mangat ,mivel nem hasznalta Kuugo ellen ezert ebbol kovetkeztettem).Szóval annyira mégsem olyan legyőzhetetlen . Nekem ezért is tetszik annyira ez az anime ,mert senkisem olyan OP karakter benne. Bár Rukia,Urahara,Kyoraku,Ukitake,Yammamoto stb. bankai-ára kíváncsi lennék.
2017. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ShadowGanxter válasza:

utolsó kérdező


mind az 5 karakter bankaiját láthatod a mangában

2020. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egyik se volt egy nagyszám, Kyoraku még ötletesebb volt. Zaraki volt a legnagyobb állat... főleg bankaijal... de mire odaért a történet már nagyon össze volt csapva.
2020. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!