Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime sorozatokat hogyan...

Anime sorozatokat hogyan szoktatok tárolni?

Figyelt kérdés

Csak simán letöltitek, vagy pl. Google Drive?

Esetleg csináltok fake Gmail-es címeket a több tárhelyért?


Sajnos lassú/szakadozik a netem, így általában le kell töltenem előre őket.



2018. okt. 19. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig online szoktam nézni.


Azonban ha véletlen le is töltöm őket, akkor ahogy megnézem már törlöm is. Így nehezen tud felgyűlni.

2018. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Építettem egy fájl és médiaszervert, nem csak anime megy rá, hanem egyéb filmek, sorozatok, zene, illetve egyéb adatok. Jelenleg 8TB tárhelyem van rajta, de tervben van a bővítést a háromszorosára.


Streamelni nem fogok, ha nem muszáj, annál többre értékelem a minőséget. A streamek általában alacsony bitrátájú képpel és hanggal járnak, és az újabb sorozatoknál Crunchyroll felirattal, a régebbieknél nyers DVD felirattal, amik csak a semminél jobbak. Emellett szívesen nézek régi és nehezen elérhető animéket is, amiket nem szívesen törlök le, ha egyszer megtaláltam.

2018. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!