Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valamilyen mód, hogy...

Van valamilyen mód, hogy sorozatokat töltsek le gyorsan?

Figyelt kérdés
Ritkán férek hozzá internethez, és amikor nem, akkor csak sorozatozással tudom lekötni magam. Jelenleg van három évad a gépemen, de hamar elfogynak. Próbáltam torrentezni, de hetekig eltart, mire lejön… Van rá mód, hogy egy sorozat lejöjjön pár óra alatt?

2018. okt. 19. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a torrent a lassú előfizetésed miatt volt lassú, akkor minden más is emiatt lesz lassú. Tökmindegy hogy milyen forrásból töltenéd le, ha alapvetően nálad van a szűk keresztmetszet és nem a megosztónál.

Vagy valami nagyon rossz forrást találtál, alig seederrel.

2018. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A torrentek oldalainál több 100 seedert mutatnak, erre amikor a kliensben töltöm le, 0.
2018. okt. 19. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami fake publikus oldal lehet, ezeken még vírus is lehet, úgyhogy óvatosan. Piratebay, rarbg, eztv, limetorrents amiről nagyjából lehet, én szinte csak az első kettőt használom.
2018. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vicces, hogy mindegyiket kipróbáltam (+ncore)
2018. okt. 19. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem ide tartozik, de máshova nem tudok írni, Amikor animet nézek az animeaddicts-on akkor megáll pár résznél és ezt írja ki: the video playback was aborted due to a corruption problem or because the video used features your browser did support.


Google Chrome van rajta gépemen, és sütiket is töröltem, de tovább áll a probléma. mit lehet tenni ez ellen?

2018. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen lassú a neted, Ncore-on azért szokott minden jönni rendesen, seedelnek elegen.
2018. okt. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!