Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animefanok! Ti mit ajánlotok...

Animefanok! Ti mit ajánlotok egy kezdő fannak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ha beírom akkor kiad egy csomót,de én arra vagyok kíváncsi hogy ti melyikeket szeretitek.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 23. 22:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Oké, tehát te kb. a sodzso kategória vagy, ebből szemezgess, ha anime oldalakra tévedsz.


Ebben nem vagyok járatos, de azt mondják ezek elég népszerűek:


Hana Yori Dango

Garasu no Kamen

Nana

Kimi ni Todoke

2018. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igazából szeretem a romantikus filmeket de ha tehetem inkább akciót vagy thrillert nézek...horrorbol meg a ,,véresebbeket"

szeretem mint sem az ilyesztőt

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2018. okt. 26. 15:46
 13/25 anonim ***** válasza:
5%
Ha thriller, akkor Steins;Gate
2018. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is kezdő animés vagyok, márciusban kezdtem nézni a Naruto-t és hát egyszerűen imádtam. Illetve most Bleach-et nézek. Ezenkívül nem igazán láttam mást, de ez a kettő tökéletes kezdés volt számomra. Meg ugye írtad, hogy romantika is jöhet, akkor esetleg megpróbálhatod a Romeo x Juliet-et. Igen megosztó egy anime, de én imádtam.
2018. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

"Igazából szeretem a romantikus filmeket de ha tehetem inkább akciót vagy thrillert nézek...horrorbol meg a ,,véresebbeket"


szeretem mint sem az ilyesztőt


Köszönöm a válaszokat mindenkinek!"


Horror

Elfen Lied (Kellően véres)


Akcióból meg

Heavy Object

Cross Ange


Továbbá az AA-n van olyan h hasonlónak jelölt művek.

Azt érdemes megnézni.

2018. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Kezdésnek én Naruto-t ajánlok (én első animém is ez volt, ez által kebelezett be a műfaj) vagy a Fairy Tail/Bleach/Attack Of Titan
2018. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Horrorból az Elfen Lied borzasztó gyenge, akcióból is bőven van jobb a Heavy Objectnél és a Cross Ange-nál.


Attól, hogy egy sorozat gazdagon nyakon van öntve fan service-szel, még nem lesz jó.

2018. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem előbb nézze meg a gyerek maga aztán majd eldönti h tetszik e neki v sem. Végül is ő nem te vagy.

És az AA-n a 8-9-re értékeltek azért elég jók.

2018. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"És az AA-n a 8-9-re értékeltek azért elég jók."


Nincs szoros összefüggés az értékelések és a minőség között. Pláne nem AA-n. Egy halom egyéb borzasztó pocsék anime van ott 8-9 közé értékelve, vagy még azok felé is.

2018. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Ez ilyen tipikus h 1.000 ember szereti a Carte d'Or vanília fagyit de te NEM ezért a Carte d'Or vanília fagyi az szar mert te EGYEDÜL azt mondtad.


Szánalmas h a társadalom cirka 80%-a pont ilyenekből áll mint TE.

Én nem azt államim h a Heavy Object pl világmegváltás csak h szerintem JÓ.

Neked viszont nem tetszik és az AA-s értékelések se érnek semmit.

Bezzeg a TE egy szál véleményed az mindet visz.


És a kérdés még mindig arról szólt h ajánljunk neki valamit. Nem arról h ez NEKED tetszik e v sem !


Na Viszlát és Hosszú hasznos életet.

2018. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!