Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Misztikus, romantikus anime,...

Misztikus, romantikus anime, film vagy esetleg sorozat?

Figyelt kérdés

Szívesen néznék valami misztikus-(akció?)-romantikus filmet, animét, vagy akár sorozatot. Előny, ha vannak benne jó poénok, és lehet rajta mosolyogni.

Nem igazán szeretnék olyat, aminek drámai befejezése van.

Misztikus, hercegnős-lovag, vagy herceg-hercegnő, vagy herceg-?ésnemhercegnő?-s . Most kicsit rózsaszín felhők között szeretnék lenni :)

Szőke hajú főszereplő lánnyal lenne a legjobb, hogy jobban beletudjam magam élni.

Plusz pont, ha a pasi barna hajú.

Elsősorban animének örülnék a legjobban, de ha valaki esetleg ismer valami ilyesmit filmben, az is jó lenne.

Csak remélni tudom, hogy van ilyen :D

Válaszokat előre is köszi.



2018. okt. 29. 23:44
 1/4 Bekka__ válasza:
Grancrest Senki bár itt nincs hercegnő,de a többi stimmel.
2018. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akagami no Shirayukihime

Code: realize

Cross Ange

Hanasakeru Seishounen

Inu x boku ss

Kobato

2018. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fushigi Yuugi (Ez kifejezetten shoujo)

Inuyasha (Ez egy harcolós-kalandozós-romantikus anime)

Ez a kettő elég híres. Ha nem ismered őket, akkor ideje megismerni.

Továbbá:

Prétear

Kamisama Hajimemashita

Akatsuki no Yona (De figyelmeztetlek, hogy ennek még megy a képregénye és elég nyitott a vége. Nincs rendes befejezése)

Amiket leírtam, abból csak az Akatsuki no Yona hercegnős és egyikben sem szőke hajú a lány, de talán érdemes belekukkantanod ezekbe az anime sorozatokba.

2018. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Toothless.fan válasza:

Riverdale

Nem tudom hogy drámai e a befejezése mert nem láttam végig, és a sorozatnak sincs még vége.

2019. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!