Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoulból ki az egyszemű...

Tokyo Ghoulból ki az egyszemű király?

Figyelt kérdés
Megnéztem a :re 16. Részét és ott a végén mikor meghal Arima-san ugye ott beszelgét Kanekivel. De nem nagyon ertettem amit beszeltek, hogy akkor most ki az egyszemu kiraly es kit kell megolnie vagy mivan?

2018. okt. 31. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos ez nekem sem teljesen tiszta de megpróbálok választ adni...Anno amikor a ccg alapult amit Washuu Tsuneyoshi alapitott egyik oka az volt rá mert az eredeti One Eyed King olyan erős volt hogy senki se tudta legyőzni....Majd Arima vette ezt át és ő lett az egyszemű király jogos is senki se tudta soha se legyőzni...És mivel tudod hogy meki rekt így Kaneki lépet az egyszemű király nevében elő
2018. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az anime egy nagy rakász szar.


Én helyedben nem nézném és inkább olvasnám a mangát, mert az 1000-szer jobb.


Kérdésedre viszont több válasz van:

- Első One Eyed King egy nagyon erős Ghoul volt, aki a föld alatti labirintusban rekedt. V legyőzte de nem tudta megölni, jelenleg is él.

Sajnos manga túl összecsapott lett végül, így nem derült ki mi lett vele és a témát nem piszkálták.

A testét mutatják mikor Kirishima lement, megtalálta a testét, de OEK aludt tovább.


- A 2. OEk az egy "hamis" király, amit Eto is Arima hozott létre, hogy átverjék V-t.


- A 3. OEK pedig Kaneki, aki átvette a hamis király kreálmányát Eto-tól és Arimától.

2018. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.válaszoló ez melyik fejezet hogy kirishima találkoziklent azOEKkel?
2018. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4


Nem találkozik vele csak látta a "testét".

Nem tudom pontosan hányadik fejezet. Azután történt, hogy Kaneki már az új OEK és a bunkert letámadja a CCG.

Ezidő alatt Kirishima meg még néhányan elmennek Toyo alá és ott találkoznak a kannibálokkal, ott van az eredeti OEK teste is, de ő alszik.


Sajnos Ishida, az író nem kezdett végül ezzel a szállal semmit, sőt Ayato totál feleslegesen ment le. Gondolom eredetileg más tervei voltak ezzel a szállal is, de végül nem írt belőle történetet.

Szóval Ayato csak látta, hogy ott van, meg ugye V mondta, hogy OEK még életben van, mert nem sikerült megölniük.

2018. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahol Toyko Goul Re 144 után történt.
2018. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!