Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki/Mi a kedvenc szereplőtök a...

Ki/Mi a kedvenc szereplőtök a Narutoból?

Figyelt kérdés
Csak úgy gondoltam felteszek egy egyszerű kérdést amit megválaszolhattok.Gyertek a szereplőkkel!

2017. dec. 15. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak a Shipuuuden 120. részénél tartok, még nem találkoztam az egész bandával. De az eddigiek:


Kedvencek: Jiraiya, Gamatatsu, Orcsimarcsi, Itachi, Tsunade


Akikkel még nagyon szimpatizálok, de még nem kedvencek: Sakura, Gaara, Obito (vele most ismerkedünk, eddig tetszik a karaktere :) ), Shikamaru, Rock Lee, Temari



Vannak még, akiket kedvelek, de közel sem olyan erősen, mint a felsoroltakat. Kíváncsi leszek, hogy hogy fognak változni az érzéseim a sztori előre haladtával :)


Tudom, nem kérdezted, deee... :D Akit teljes szívemből utálok, az Ino! Hinatát sem szeretem, nagyon nem, de mivel neki még hasznát is lehet venni, így lehetséges, hogyha elkezd komolyodni, akkor sokkal jobban fogom kedvelni. Nekem jelenleg még Kakashi az, aki a semleges vonal alatt van eggyel :(


Akiket még nem ismerek, de már nagyon kíváncsi vagyok rájuk: Hashirama, Tobirama, Madara, és van még egy fehér ruhás, hosszú barna hajú emberke, akinek nem tudom a nevét xD Állatok közül: Manda, a többi béka, ha van még


Kevéske összevágott/kiemelt jeleneteket alapján a Borutóból Inojin, Himawari, és Boruto a szimpatikusak. Akire innen kíváncsi vagyok, az Mitsuki, és Metál Lee :D Tudni szeretném, hogy személyiségre mennyire hasonlít az apjára. A nagymama kinézetű Orochimarutól a frász tör ki rajtam, neki az inditékát szeretném tudni, hogy miért gondolta meg magát, és lett belőle jófiú, egy saját gyerekkel az oldalán.


Te kérdező, te hogy állsz a karakterekkel? :D

2017. dec. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Jiraiya, Itachi, Tobi, Hidan, Kakashi, Minato, Mei Terumi, Killer Bee, Darui, Tobirama Senju.

De úgy Sakura-n kívül mindenki okés, ez a top 10, de nem sorban :D

2017. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat! És hogy jól kifejtettétek a véleményeteiteket! Nekem momentán nincs kedvencem. De még csak a Naruto Shippuden 234.részénél tartok, ezért is érdekelt! :)
2017. dec. 16. 20:00
 4/9 anonim válasza:
69%
Team Sasuke 😏
2018. jan. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
80%
Shikamaru. De nem felnőttként.
2018. jan. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Ezek az 1. helyen állnak Gaara, Kabuto, Menma és Kimimaro.

2. hely Shikamaru, Haku és a Kiba-Akamaru páros.

3. hely Kakashi, Naruto és Shino.

2018. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orochimaru
2020. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Naruto, és Itachi
2020. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még májusban kezdtem el a Narutot,de most már a

Boruto nál tartok. Nekem Sai tetszet a legjobban.

2021. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!