Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan kreálhatnék mégnagyobb...

Hogyan kreálhatnék mégnagyobb felhajtást sajátkészítésű anime szinkron premier bemutatójára?

Figyelt kérdés

Profi színészekkel, rendezővel, és hangmérnökkel dolgozom az Overlord 1.részének leszinkronizálásán.

Április 6.-ára, vagyis a Tavaszi Mondoconra tűztem ki a premiert.

A cél letesztelni az emberek reakcióját magyar szinkronnal.

Sajnos nem kaptam meg a Nemzetközi hangsávokat, így más megoldással próbálkozunk.

Pontosan ezért egyenlőre Fandubként lehet nyílvánosságra hozni.


A Mondoconon kivetítve lesz premier, már alapból úgy számolok, akik ott lesznek ők látni fogják, vagy egy része.

Ám nem mindenki megy el Mondoconra, szeretném a városban valahogyan erősen figyelemfelkeltőként meghírdetni.

Nem tudom mik a lehetőségeim.

Gondoltam plakátolásra, vagy hasonló, de inkább az interneten kellene terjeszteni.

Minden ötletet nagyon szívesen fogadok.



2018. nov. 5. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok otthon az animékben, de azt én is tudom, hogy az anime rajongók elég aktívak közösségi szinten. A facebook-on biztosan rengeteg oldal, csoport, közösség van, amik ezzel foglalkoznak. Szerintem érdemes lenne őket megkeresni és kérni őket, hogy reklámozzák a dolgot. Bár nekem nem egyértelmű, hogy pontosan mit szeretnél hirdetni. A Mondoconon lesz vetítés, azt értem, de aki nem megy el, azzal mi lesz? Azt akarod, hogy emiatt menjenek el az eseményre, vagy aki nem lesz ott, azok részt vehetnek máskor, más helyszínen is egy vetítésen? Ha ez tisztázva van, akkor mindenképp csinálj facebookon egy eseményt a vetítéshez (vagy vetítésekhez), és ezt tudják továbbosztani a különböző csoportokban, oldalakon!
2018. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó ötlet a Facebook. Rakd ki a nagyobb animés csoportokba, vagy rakasd ki a moderátorokkal. De ne kissebbekbe, hanem azért a nagyobbakba (2000+ követő)
2018. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

A magam részéről már ott elvesztettél, hogy az alapanyag a jobb részein is maximum közepes Overlord.


Eleve ezért is nem mozgat meg a szinkron, amellett, hogy általában igénytelen és a szerephez nem passzoló hangokat választanak, borítékolható, hogy a szinkronizálásra első és másodsorban is a hype alapján fognak sorozatot és filmet választani.

2018. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálam már ott megbukott hogy egy fansubot akartok leszinkronizálni mikor az minden csak nem szinkronhoz igazított fordítás.
2018. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már ott megbukott, hogy nyilvános bemutatásra kellenének a hivatalos jogok, különben csúnya pert kaphatsz a nyakadba a szerzői jogok megsértése miatt.
2018. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek "nem lehetsz ilyen buta, hogy azt hiszed nem dolgozzuk át, profi munkát kívánunk végezni így nyílván a feliratot is szájra igazítva átdolgozzuk"


Az utolsónak, köszönöm a tippet, rá kérdezek... Mivel NonProfit így úgy hiszem van esélyem az efféle jogokat megkapni.

2018. nov. 11. 23:01
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a szinkron-dologból, van egy sejtésem. (Az, hogy semmi.)
2018. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedbe el se kezdtem volna a projektet. Alapból túl sok a negatív velemény a szinkronos animékkel kapcsolatban-remélem nem kell felsorolnom mik-így hiába a profi színészek meg minden, nem fogják sokan megnézni.

Mindenesetre kiváncsi vagyok, mi lesz belőle.

Ha hirdetni akarod a Face jó ötlet, de ajánlanám az Animeaddictst is. (Ha szerencséd van, akár 50000-en is láthatják a bejegyzésed, de a napi szinten belépő 10000 biztosan)

U.i: remélem a szinkronhangok hasonlítanak a szereplők eredeti hangjára, különben az egész bukta

2018. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szinkronnál alaposan meg kell választani ki kit fog játszani, jól tudjuk, de sajnos a szinkronban nem elsődleges a hang hasonlósága, az elsődleges hogy a karakterét jól játsza a színész, utána hogy a karakteréhez passzoljon az adott hang.
2018. nov. 13. 11:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb animét is válaszhattál volna...
2018. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!